“Tas ir cits cilvēks, bet tie darītāji būs tie paši.” Ko rīdzinieki domā par jauno pilsētas mēru?

5 komentāri
“Tas ir cits cilvēks, bet tie darītāji būs tie paši.” Ko rīdzinieki domā par jauno pilsētas mēru?
OKSANA DŽADANA, F64

Pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām pirmdien Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).

LNT Ziņu aptaujātie rīdzinieki pauž gandarījumu par to, ka galvaspilsētai pēc diviem mēnešiem beidzot ir mērs. Tomēr pagaidām jauno Rīgas domes priekšsēdētāju vērtē piesardzīgi.

“Tas ir cits cilvēks, bet darītāji būs tie paši. Es domāju, ka nekas daudz nemainīsies,” tā saka rīdzinieks Mārtiņš.

Savukārt rīdziniece Lolita pauž: “Katram cilvēkam jau ir savs atbildības līmenis. Un politika ir politika. Mēs to zinām, kāda ir politika. Bet, ja cilvēks ir atbildīgs, viņš izdarīs vairāk un skaistāk, un visi būs apmierināti. Nacionalitātei te nav nekādas nozīmes. Svarīgs ir darbs.”

Tikmēr par jaunā mēra prioritātēm aptaujāto viedokļi dalās. Daudzi uzskata, ka ir svarīgi, lai Oļegs Burovs turpinātu jau iesāktos darbus.

“Protams, vajadzētu par tiem vecā gadagājuma cilvēkiem parūpēties. Tas ir, pirmkārt. Es uzskatu, ka tā ir tomēr mūsu elite, no kā mēs esam kaut ko smēlušies,” norāda rīdzinieks Ģirts.

Bet vissvarīgākais rīdzinieku skatījumā ir tas, lai pašreizēja koalīcija bez satricinājumiem noturas vēl gandrīz divus gadus – līdz nākamajām vēlēšanām.

Iepriekš jau vēstīts, ka pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām pirmdien Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).

5 komentāri