5 komentāri

Nila Ušakova ievietotā karikatūra, kurā atainots ar velosipēdu braucošs puisis, kurš piedzīvo kritienu un par to pieprasa ar daudzām nullēm rakstāmu kompensāciju no Krievijas, ir bijusi, no politiskās komunikācijas viedokļa vērtējot, – muļķība un, visticamāk, impulsīvs, nepārdomāts solis, kas nepatīk nedz latviešu, nedz krievu valodā runājošajiem vēlētājiem.

“Nils Ušakovs nav izmantojis iespēju paklusēt! Politika ir runas māksla, rakstu žanru māksla, nevis karikatūru māksla. Ja tev ir kaut kas sakāms un ja tu gribi kaut ko stāstīt saviem vēlētājiem, par tēmu, kur ir citādāks viedoklis, nu uzraksti kaut ko, kādu repliku, bet ielikt neveiksmīgu karikatūru… Viennozīmīgi varu pateikt, kas neapmierina vēlētāju – tas, ka viņa sabiedrība ir šķelta. Tas, ar ko nodarbojas Ušakovs, publicējot šādas karikatūras – sabiedrību šķeļ. Viņš šādi ne tikai kaitina latviešu vēlētājus, bet arī krievvalodīgajiem vēlētājiem nodot vēstījumu, ka viņam patīk, ka sabiedrība ir sašķelta, un no tā viņš ir ieguvējs,” šādi Rīgas mēra rīcību komentēja politologs Filips Rajevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad es to ieraudzīju, mans iespaids bija, ka tā bijusi kāda impulsīva, nepārdomāta rīcība, kad viņš nav padomājis, kādēļ viņš tā dara. Tā nekad nav bijusi Ušakova tēma, par kuru izpausties – okupācija -, parasti Rīgas mērs izsakās par tādām tēmām kā veloceliņi, tramvaji un citām skaistām lietām,” sacīja politikas eksperts Ivars Ījabs.

Pēc eksperta paustā, Ušakovs ir šādi izpaudies, labi zinot, ka “reakcija no pretējās puses būs daudz, daudz lielāka nekā tas ieguvums, ko viņš varētu iegūt no samērā promaskaviskiem krievvalodīgajiem iedzīvotājiem”. “Līdz ar to – es teiktu, ka tā ir vienkārši muļķība,” sacīja Ījabs.

Video!

Internetā izsmej Ušakova ”joku” par okupācijas zaudējumiem.

Ušakova jociņš:

Acīmredzot, Ušakovs vēlējies pajokot par okupācijas izpētes komisijas pētījuma aprēķiniem, pēc kuriem secināts, ka, atrodoties PSRS sastāvā, Latvijai nodarīti 300 miljardu lieli zaudējumi.

Minētais joks izpelnījās visai plašu rezonansi sociālajos tīklos, kur vairākums iedzīvotāju pauda, maigi izsakoties, neizpratni Rīgas mēra humora izjūtu un vēlmi salīdzināt tik dažādas lietas. Kāds jokdaris internetā atbildējis Ušakovam ar viņa paša “humoru”, ka pie visām nelaimēm vainojami “fašisti”.

Internets atbild Ušakovam:

TOP komentāri

 • Kartupelis ar mugurkaulu
  +3 +3 0

  Kartupelis ar mugurkaulu

  Skat kā Latvijas ienaidnieks grib ataisnoties!!!Divalodības referendums,ko Ušakova banda Latvijā atbalstīja arī bija muļķība???
 • Seniors
  +2 +2 0

  Seniors

  Neies krasta !Vai , nu mulkigs jocins , impulsivs nepardomats solis , bet atbildiba janes , un sods jasanem . Usakovam , jaatstaj amats , pietiks jokot ! Ja , Jums neizmaksas algu , tas ari bus , mulkigs jocins ? Seit ir Latvija , un ja katrs krievs , saks jokot , kas bus ? Parasto krievu stradnieku , iebazis aiz restem , bet USAKOVS , jokos ? Vai , neatlaujas parak daudz ???
 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Tā nav muļķība, tā ir attieksme pret Latvijas vēsturi un vietējo cilvēku ciešanām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl