Svētku organizatoru vadības maiņa ir iespējama, atzīst Seile

Komentāri

Pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu izglītības ministre Mārīte Seile norādīja, ka ir gatava darīt visu, lai Skolēnu dziesmu un deju svētku laikā piedzīvotie incidenti vairs neatkārtotos, un pieļāva, ka varētu mainīties svētku organizatoru augstākā vadība.

“Galvenais ir svētku prieks, bērnu piedalīšanās, nevis varbūt kādu citu ambīciju apmierināšana,” norādīja Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Seile atkārtoti akcentēja, ka uzņemas pilnu atbildību par “organizatoriskajām nepilnībām un plānošanu, kuras rezultātā mēs nonācām patiešām kritiskā situācijā, kas sabojāja svētkus ļoti daudziem cilvēkiem”.

“Kā jau iepriekš minēju, mana izpratne par politiskās atbildības uzņemšanos var būt divējāda, viens veids ir demisionēt, otrs darīt visu, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos,” norādīja Seile.

“Es esmu gatava darīt visu iespējamo, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos un darīt to laikus, sākot no šodienas, domājot par nākamajiem svētkiem, kas būs pēc pieciem gadiem, premjerministre šo lēmumu atbalstīja,” turpina izglītības ministre.

Uz jautājumu, vai var mainīties svētku organizatoru augstākā vadība, gan Straujuma, gan Seile atzīst, ka to nevar izslēgt. “Ir labi, ka šobrīd mums ir laiks domāt par nākamajiem svētkiem. Nav tā, ka mums ir jāatrod cēloņi, lai organizētu svētkus rīt,” norāda Seile.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl