Sudraba: Es zinu, kā zog naudu valstī

2 komentāri

”Cilvēki ļoti labi zina, piemēram, es zinu, kā zog naudu valstī, kā interesēs kādi lēmumi tiek pieņemti. Droši vien ir ļoti neērti, ja šādi cilvēki atrastos kopējā valdībā,” sacīja partijas ”No sirds Latvijai” lokomotīve Inguna Sudraba, komentējot koalīcijas veidošanas procesu.

”Visa priekšvēlēšanu kampaņa parādīja to, cik ļoti baidās no cilvēkiem, kuriem ir cita attieksme un principi, nekā tas ir pieņemts esošajai sistēmai,” pauda I. Sudraba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

I. Sudrabas vadītā partija ”No sirds Latvijai” ir noskaņojusies aktīvam darbam opozīcijā. Partija prasīšot Saeimā veidot izmeklēšanas komisiju par bankas ”Citadele” pārdošanu. I. Sudraba vēlas noskaidrot, vai šis darījums atbilst valsts interesēm, un kāda ir amatpersonu atbildība bankas pārdošanas procesā.

Pēc partijas biedru sanāksmes trešdien, 8. oktobrī, I. Sudraba gan norādīja, ka vēlas tikties un runāt ar pārējiem Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem, lai apspriestu iespējamos kopīgas sadarbības principus. Līdz šim gan neviena tikšanās vēl nav sarunāta, un I. Sudraba atzīst, ka pārējie politiskie spēki ne pārāk vēlas redzēt viņas vadīto partiju pie valdības sarunu galda.

TOP komentāri

 • b
  0 0 0

  b

  Latvijā visu laiku cilvēkus smauc pati valdība, kā tad mums lauku cilvēkiem krīzes laikā aprēkināja pensijas kuras arvien negrib pielikt, kā sunīšiem piemet pa kādai kapeikai, un tad brīnās ka cilvēki nebalso un netic,kam ticēt,un kāpēc lai maksātu nodokļus,ieteikums, ieviesiet bezbērnu nodokli tāds bija krieva laikā, tad dzima bērni un labums nodoklim.
 • julio
  0 0 0

  julio

  Dīvains gadījums,ko tad Sudrabas k-dze būdama valsts kontroliere un zinādama kā tiek izlaupīta valsts negriezās prokuratūrā jau tad,bet tagad.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl