4 komentāri

Bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieku iesaistīšanās politikā varētu vairot runas par šo iestādi kā politizētu institūciju, sarunā LNT rīta raidījumā “900 sekundes” norādīja politologs Ivars Ījabs.

Piedaloties diskusijā ar “Providus” pētnieci Ivetu Kažoku, Ījabs izteicās par pašlaik aktuāliem sabiedriski politiskiem notikumiem.

Komentējot sabiedrības zemo uzticību valdībai, kas ir vēl zemāka nekā iepriekšējai, Kažoka norāda, ka valdības reitingus “nobrucināja” haotiskā budžeta pieņemšana.

Bijušo KNAB darbinieku iesaistīšanās politikā dos papildu argumentus tiem, kuri runā par KNAB kā politizētu iestādi, atzīst Ījabs. Viņš uzskata, ka, piemēram, Jutas Strīķes parādīšanās politikā varētu būt “eksplozīvs pasākums”.

Tikmēr Kažoka norāda, ka šāds solis ir apsveicams. Ja cilvēki ir gatavi nākt politikā, zinot, ka viņus “dauzīs”, tas ir tikai apsveicami, saka politoloģe.

Video

TOP komentāri

  • Ruks
  • Juris
  • SO.
    0 0 0

    SO.

    J.Strīķe ir juridiski izglitota,labi zina pašreizējo politiķu darbības ēnas puses likuma ietvaros un ceļus, kā tos apiet, skaidrs, ka tas baida un liek meklēt skeletus skapī pašai Jutai.Jacer, ka viņa būs viena no tiem, kas nesekos iepriekšējo "labajās pēdās".Cerība jau vienmēr mirst pēdējā.Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl