Streļčenoks uzskata, ka premjere vēlas personīgi atbrīvoties no viņa

Komentāri
Streļčenoks uzskata, ka premjere vēlas personīgi atbrīvoties no viņa
FOTO: LETA

Šodien valdībā beidzot iesniegts ilgi gaidītais KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka pašvērtējums. Sākotnēji tas bija gaidīts 20. martā, Streļčenoks to lūdza ļaut iesniegt mēnesi vēlāk, tas tika noraidīts, un beigu beigās pēdējais termiņš tika noteikts – šodiena. Tas gan neatspēko īpaši izveidotās Streļčenoka izvērtēšanas komisijas darbu, par kuras tiesiskumu viņš pats klaji šaubās.

Brīdī, kad TV3 Ziņas tiekas ar KNAB priekšnieku biroja pagalmā, viņš savu pašvērtējumu premjerei vēl nav iesniedzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laika esot bijis maz, iesniegšanas termiņš jau tā ticis pagarināts, tāpēc jāizmanto katra stunda, bet līdz darbdienas beigām tas būšot premjerei uz galda. Kopumā korupcijas apkarotāju sniegums bijis labs, un tas arī izsakot visu par pašu priekšnieku.

KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Grūti pateikt, kā vērtēt atrauti priekšnieku no biroja. Visi pelnījuši uzslavu, jo viss birojs ir gājis uz to, lai novērstu un apkarotu korupciju.

Taču valdībā vai vismaz premjeres birojā tik lielas apmierinātības ar KNAB sniegumu nav. Pie darba ķērusies Streļčenoka izvērtēšanas komisija, taču viņš pats jau apšaubījis tās tiesiskumu, atsaucoties uz Saeimas juridiskā biroja un Tiesībsarga ziņojumiem.

Streļčenoks pat publiski pieļauj, ka valdības vadītājai esot personīga vēlme no viņa atbrīvoties. Šādas spekulācijas Laimdotu Straujumu aizkaitina.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Pilnīgi noliedzu! Man nav nekādu interešu ne atbrīvoties, ne neatbrīvoties. Gribu, lai KNAB strādātu un lai beidzas tiesvedības! Mēs visi gaidām rezultatīvu darbu, nevis tiesvedības nepārtrauktas!

Tomēr tiesvedības turpinās. Vēl šodien tapa zināms, ka bijusī KNAB Juridiskās nodaļas vadītāja Ilze Draveniece vērsusies tiesā, prasot morālo kompensāciju. Viņai pagājušajā mēnesī piedāvāti darba līguma grozījumi ar piebildi – ja tiem nepiekritīs, darbu zaudēs. Draveniece jau ilgstoši tiesājas ar KNAB par atjaunošanu agrākajā amatā.

Ar Streļčenoka pašvērtējumu premjere iepazīsies pirmdien, pēc tam, kad būs atgriezusies no vizītes Lietuvā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl