Streļčenoks: Strīķe uz darbu nāk, bet reāli nestrādā

Komentāri

Kopš Jutai Strīķei piemērots disciplinārsods – pazemināšana amatā –, viņa uz darbu nāk bet reāli nestrādā, raidījumā 900 sekundes atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Jautāts, kā tas izpaužas, J. Streļčenoks raidījuma 900 sekundes vadītājiem skaidroja: ”Tas ir tā, ka jūs atnākat uz darbu, bet reāli nesēžaties šajā, raidījuma vadītāja krēslā.” Viņš skaidroja, ka J. Strīķe nepilda uzdotos daba uzdevumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jebkuram darba devējam ir jāreaģē, ja darbinieks nepilda pienākumus,” sacīja J. Streļčenoks. Viņš norādīja, ka līdzīgi kā J. Strīķe arī KNAB bijusī Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Ilze Dravniece uz darbu nāk, bet reāli nestrādā.

Jāatgādina, ka J. Strīķe ir pazemināta amatā uz 2 – 2,5 gadiem.

Iepriekš KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, pamatojoties uz Strīķes darbības un tās rezultātu atkārtotu novērtēšanu un ņemot vērā to, ka Strīķe nenovērsa iepriekšējā novērtēšanā norādītās nepilnības savā darbībā, par ilglaicīgiem un sistemātiskiem pārkāpumiem nolēma Strīķi kā neatbilstošu ieņemamam amatam atbrīvot no darba. Tiesa lika viņu atjaunot atpakaļ darbā, kas tika izdarīts, taču, pazeminot J. Strīķi amatā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl