Komentāri

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā darbu turpina septiņi līdzšinējie ministri. Edgars Rinkēvičs, Rihards Kozlovskis, Anrijs Matīss, Raimonds Vējonis, Jānis Dūklavs, Uldis Augulis un Dace Melbārde.

Seši ir jauni ministri – par finanšu ministru kļuvis Jānis Reirs, Dana Reizniece-Ozola ir ekonomikas ministre, Kaspars Gerhards – vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Dzintars Rasnačs – tieslietu ministrs. Izglītības ministre ir bezpartejiskā Mārīte Seile, kurai tāpat kā veselības ministram Guntim Belēvičam nav pieredzes ne parlamenta, ne valdības darbā. Laimdota Straujuma par savas otrās valdības sastāvu šodien runāja līdzībās.

Laimdota Straujuma norāda, ka jaunā komanda ir papildināta ar svaigām asinīm, bet komandas mugurkauls paliek.

Šos vārdus Straujuma teica pēc tam, kad kopā ar koalīcijas partiju līderiem un ministra amata kandidātiem bija parakstījusi koalīcijas līgumu un valdības deklarāciju.

Tad sekoja uzticības balsojums Saeimas ārkārtas sēdē. Aicinot balsot par jauno valdību, Straujuma debates atklāja ar tautas dziesmu.

Lai paustu attieksmi pret nākamo valdību, Saeimas debatēs pirmo reizi uzstājās jaunievēlētie deputāti, kuriem vēl jāmācās, kā reaģēt uz saucieniem no zāles.

Koalīcijas deputāti aicināja izteikt uzticību valdībai, bet opozīcija kritizēja valdības deklarāciju, to uzskatot par vāji izstrādātu dokumentu.

Uzticība jaunajai valdībai tika izteikta pēc debatēm gandrīz trīs stundu garumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl