2 komentāri

Latvija turpmākajos piecos gados bēgļus labprātīgi neuzņems – tādu apliecinājumu no premjeres Laimdotas Straujumas šodien saņēma Nacionālās apvienības politiķi pēc vairāk nekā divas stundas ilgušām sarunām.

Tomēr Nacionālo apvienību ļoti uztrauc arī tie 250 cilvēki, kas sāks iebraukt Latvijā jau šoziem. Pēc tikšanās Raivis Dzintars norādīja, ka Latvijā pamattautas proporcija jau tā esot slikta. Tāpēc, viņaprāt, jārada apstākļi, lai bēgļi pēc iespējas ātrāk dotos prom. Piemēram, jau laikus domājot par to, kādu valodu ieceļotājiem mācīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpretī darba grupas aktivitātes pašlaik ir virzītas tieši uz veiksmīgu bēgļu integrāciju. Tostarp arī uz intensīvāku latviešu valodas mācību. Pašlaik katram ieceļotājam valodas apgūšanai ir atvēlēti 49 eiro mēnesi. Bet darba grupa piedāvā šo summu palielināt, tam izmantojot Eiropas Komisijas apsolītos fonda papildu līdzekļus.

Pēc tikšanās ar premjeri Nacionālā apvienība vairs nesaskata nepieciešamību uzdot valdībai Saeimas sēdē sniegt skaidrojumu bēgļu jautājumā. Bet tomēr uzstāj uz to, ka par iespējamo nākamo bēgļu uzņemšanu būtu jālemj Saeimai.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl