2 komentāri

Latvija turpmākajos piecos gados bēgļus labprātīgi neuzņems – tādu apliecinājumu no premjeres Laimdotas Straujumas šodien saņēma Nacionālās apvienības politiķi pēc vairāk nekā divas stundas ilgušām sarunām.

Tomēr Nacionālo apvienību ļoti uztrauc arī tie 250 cilvēki, kas sāks iebraukt Latvijā jau šoziem. Pēc tikšanās Raivis Dzintars norādīja, ka Latvijā pamattautas proporcija jau tā esot slikta. Tāpēc, viņaprāt, jārada apstākļi, lai bēgļi pēc iespējas ātrāk dotos prom. Piemēram, jau laikus domājot par to, kādu valodu ieceļotājiem mācīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpretī darba grupas aktivitātes pašlaik ir virzītas tieši uz veiksmīgu bēgļu integrāciju. Tostarp arī uz intensīvāku latviešu valodas mācību. Pašlaik katram ieceļotājam valodas apgūšanai ir atvēlēti 49 eiro mēnesi. Bet darba grupa piedāvā šo summu palielināt, tam izmantojot Eiropas Komisijas apsolītos fonda papildu līdzekļus.

Pēc tikšanās ar premjeri Nacionālā apvienība vairs nesaskata nepieciešamību uzdot valdībai Saeimas sēdē sniegt skaidrojumu bēgļu jautājumā. Bet tomēr uzstāj uz to, ka par iespējamo nākamo bēgļu uzņemšanu būtu jālemj Saeimai.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl