2 komentāri

Latvija turpmākajos piecos gados bēgļus labprātīgi neuzņems – tādu apliecinājumu no premjeres Laimdotas Straujumas šodien saņēma Nacionālās apvienības politiķi pēc vairāk nekā divas stundas ilgušām sarunām.

Tomēr Nacionālo apvienību ļoti uztrauc arī tie 250 cilvēki, kas sāks iebraukt Latvijā jau šoziem. Pēc tikšanās Raivis Dzintars norādīja, ka Latvijā pamattautas proporcija jau tā esot slikta. Tāpēc, viņaprāt, jārada apstākļi, lai bēgļi pēc iespējas ātrāk dotos prom. Piemēram, jau laikus domājot par to, kādu valodu ieceļotājiem mācīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpretī darba grupas aktivitātes pašlaik ir virzītas tieši uz veiksmīgu bēgļu integrāciju. Tostarp arī uz intensīvāku latviešu valodas mācību. Pašlaik katram ieceļotājam valodas apgūšanai ir atvēlēti 49 eiro mēnesi. Bet darba grupa piedāvā šo summu palielināt, tam izmantojot Eiropas Komisijas apsolītos fonda papildu līdzekļus.

Pēc tikšanās ar premjeri Nacionālā apvienība vairs nesaskata nepieciešamību uzdot valdībai Saeimas sēdē sniegt skaidrojumu bēgļu jautājumā. Bet tomēr uzstāj uz to, ka par iespējamo nākamo bēgļu uzņemšanu būtu jālemj Saeimai.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl