Komentāri

”Nākamajā koalīcijas sēdē mēs ielūgsim ārlietu ministru, lai skaidro koalīcijas partneriem savus Twitter izteikumus, un Nacionālā apvienība tiksies atsevišķi. ES personīgi nekādā veidā neatbalstu nevienu, tur bija vairāki ieraksti, tas nav atbalstāmi, es nevaru iedomāties, ka mūsu koalīcijas partneri iet uz totalitāru valsti,” komentējot ārlietu ministra Edgara Rinkēviča izteikumus paziņoja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

”Es runāšu ar ārlietu ministru klātienē, ir jādomā, ko raksta, ir jāizvērtē kopumā, ir jābūt cieņai pret koalīcijas partneriem, un neredzu, kā tikumības priekšlikumus var sasaistīt ar totalitāru valsti,” piebilda Straujuma.

Nedēļas nogalē ministrs savā Twitter kontā ierakstījis: “Mani neizbrīna SC [Saskaņas centra] un NA [Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK] kopošanās par tikumību, jo viņu mērķis nav brīva LV, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlim.”

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš norādīja, ka politiskajam spēkam nav izprotama šāda politiķa,jo īpaši ārlietu ministra, rīcība. Ja ministram ir personisks viedoklis par to, vai konkrētā likumā jāakcentē tikumības jēdziens, viņš to, protams, var izteikt, tomēr to nevajadzētu sasaistīt ar izprotamiem mērķiem – šajā gadījumā totalitārismu -, skaidroja Bērziņš. Viņš arī piebilda, ka tikumības jēdziens ir izsenis būtisks Latvijas tautai, kā arī mudināja ārlietu ministru sīkāk papētīt šo jautājumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl