Straujuma atzīst, – viņa ir gatava demisionēt!

1 komentārs
Straujuma atzīst, – viņa ir gatava demisionēt!
LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma ceturtdien notiekošajā Vienotības frakcijas sēdē esot apliecinājusi, ka ir gatava demisionēt saistībā ar valdības lēmumu par airBaltic investora piesaisti. Tomēr partija neuzskata demisiju par iespējumu valsts budžeta pieņemšanas laikā, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda Vienotības līdere Solvita Āboltiņa.

S. Āboltiņa atzina, ka premjerministrei ir tiesības prasīt satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju, tomēr “forma ir netipiska”, jo tas notiek starp budžeta izskatīšanu pirmajā un otrajā lasījumā, nepārrunājot šo jautājumu partijas valdes sēdē.

Intervijā raidījumam 900 Sekundes Āboltiņa akcentēja, ka līdzšinējā satiksmes ministra Anrija Matīsa profesionalitāte nav apšaubāma.

Vienotības vadība ir pārsteigta par Straujumas rīcību, pieprasot Matīsa demisiju

Satiksmes ministra demisijas pieprasīšana bijis pārsteigums arī Vienotības vadībai. Vismaz tā apgalvo partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Ziņu par pārmaiņām no premjeres viņa saņēmusi īsi pirms lēmuma publiskošanas. Vienlaikus viņa uzskata, ka situācijā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic satiksmes ministram Anrijam Matīsam pirmajam bija jāuzņemas politiskā atbildība, jo pats iepriekš izvēlēto lidsabiedrības investoru un tā meklēšanas aizkulises kritizējis.
1 komentārs