Straujuma atjaunojusi deputātes mandātu

Komentāri
Straujuma atjaunojusi deputātes mandātu
FOTO: LETA

Līdz ar valdības maiņu izmaiņas notikušas arī Saeimas sastāvā. Deputātes mandātu atjaunojusi demisionējusī premjerministre Laimdota Straujuma.

Par deputātu kļuvis arī uzņēmējs Valdis Kalnozols no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Mandāts viņam apstiprināts uz laiku, kamēr premjera pienākumus pilda Māris Kučinskis.

Kalnozols ir iesaistīts tiesvedībā. Viņš ir apsūdzēts par viegla miesas bojājuma tīšu izdarīšanu. Tiesa jau paziņojusi, ka lūgs Saeimas atļauju turpināt uzsākto tiesas procesu.

Ja parlaments deputātu izdos tiesāšanai, viņam būs liegts piedalīties Saeimas sēdēs un ZZS būs zaudējusi viena deputāta balsi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl