Straujuma, atbildot Ušakovam, Rīgas mēru nosauc par Buratīno

3 komentāri
Straujuma, atbildot Ušakovam, Rīgas mēru nosauc par Buratīno
Foto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) personīgi augstu vērtē jebkuru konstruktīvu un faktos balstītu kritiku, vienlaikus norādot, ka ikvienu no iedzīvotājiem, tostarp politiķus, pavada pasaku tēli.

Šādu komentāru ar preses sekretāres Aivas Rozenbergas starpniecību valdības vadītājas sniedza par Ušakova izteikumiem, ka Latvijā ir stagnācija kā PSRS laikos un valdību vadot Brežņevs brunčos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Runājot par tēliem, ikvienu no mums visu mūžu pavada pasaku tēli. Vienam tas var būt Vilks vecmāmiņas brunčos, citam – Buratīno, kam aug mazs deguntiņš, ja atceramies, kādēļ tas aug,” norāda Straujuma.

Viņa piebilst, ka, tuvojoties saulgriežiem, nāk arī laiks, “kad izvērtējam, kas vērtīgs, kas nevērtīgs, kur graudi un kur pelavas. Lai visiem laba veselība un priecīgi svētki!”.

Kā ziņots, partijas Saskaņa kongresa laikā tās priekšsēdētājs Ušakovs žurnālistiem sacīja, ka Latvijā ir stagnācija: “Diemžēl, šī stagnācija jau izskatās kā padomju laikos un izskatās, ka valdību vada [PSKP ģenerālsekretārs Leonīds] Brežņevs brunčos”.

Viņš pauda viedokli, ka šonedēļ pieņemtajā 2015.gada budžetā netiek ņemti vērā ekonomiskās krīzes draudi, nav iestrādāti instrumenti, kas palīdzētu uzņēmējiem vai trūcīgām personām.

TOP komentāri

 • rasma206
  0 0 0

  rasma206

  SAVA TAISNIIBA STRAUJUMAS kundzei TOMEER IR , JO JAU AGRAAK USJAKOVAM IR PIESJKJIRTS AUSAINJA TITULS ,KAS LATVIESJIEM ASO_CIEEJAS AR LAACJPLEESI.
 • latviete
  0 0 0

  latviete

  Sava taisnība Ušakovam ir, taču Straujuma varēja stāvēt augstāk un noklusēt!
 • Nu un

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl