Straujuma apliecina, ka ir gatava strādāt četrus gadus

0 Komentāru
Straujuma apliecina, ka ir gatava strādāt četrus gadus
Foto: LETA

Pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kura iepriekš nevarēja skaidri pateikt, vai viņa būtu gatava strādāt šajā amatā turpmākos četrus gadus, ja šāda iespēja tiktu piedāvāta, LNT raidījumā 900 sekundes apliecināja, ka būtu gatava uzņemties vadīt valdību.

Iepriekš raidījumā Dombura studija viņa nevarēja to apsolīt.

L. Straujuma intervijā 900 sekundes skaidroja, ka ”līdz šim neviena valdība nav nostrādājusi četrus gadus”, taču, ja nākamā valdība to spēs, tad arī premjerministre būtu gatava uzņemties šo amatu tik ilgu laiku.

Viņa norādīja, ka valdības vadīšanu viņai grib uzticēt trīs līdzšinējās koalīcijas partijas, un viņa to darīšot.

Pašreizējā premjerministre L. Straujuma, kuru virzīs arī nākamās valdības vadītājas amatam, šodien nosauks savu piedāvājumu ministriju sadalījumam pa partijām, kā arī tiks sagatavots jaunās valdības uzdevumu plāns. Par ministru amatiem pašlaik nav skaidrs, kurš izvirzīs pretendentus uz ekonomikas ministra un veselības ministra amatu. Vienotība vēlas sev saglabāt finanšu ministra un ārlietu ministra amatu. Iespējams, tā uzņemsies arī veselības un arī izglītības ministra amatu. ZZS pārziņā būtu Zemkopības, Labklājības un Aizsardzības ministrijas vadība, bet Nacionālā apvienība vēlētos uzņemties atbildību par VARAM, Kultūras ministriju un Tieslietu ministriju.

0 Komentāru