Sprūde, Liepiņa un vēl, iespējams, pieci “KPV LV” biedri gatavi neatbalstīt Kariņa valdību

54 komentāri
Sprūde, Liepiņa un vēl, iespējams, pieci “KPV LV” biedri gatavi neatbalstīt Kariņa valdību
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Ar sociālo tīklu starpniecību divas partijas “KPV LV” deputātes oficiāli brīdina, ka varētu neatbalstīt topošo Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdību.

TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija liecina, ka Kariņa valdību varētu neatbalstīt kopumā pat septiņi “KPV LV” frakcijas deputāti.

Iepriekš vēstīts, ka ar brīdinājumu sociālajā tīklā “Facebook” nāca klajā “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa. Viņai pievienojusies arī Karīna Sprūde.

Kā galvenais iemesls šādam lēmumam tiek minētas šaubas par Kariņa vēlmi likvidēt OIK līdz marta beigām, kā to paredz Saeimas uzdevums, kā arī bažas, ka pēc valdības apstiprināšanas “KPV LV” “tāpat tiktu izmesta no JV izveidotās valdības”.

TOP komentāri

 • Yana Breča
  +14 +11 -3

  Yana Breča

  Tad arī algas par nepadarītiem darbiem, lai neizmaksā. Ja nav valdības, nav algas. Kad būs valdība un tiešām strādās, tad arī algu sākt maksāt. Uzreiz nolīdzinās visas nesaskaņas.
 • Aigars Feldmanis
  +9 +6 -3

  Aigars Feldmanis

  Anda Zahovska
  Kariņš nav tīrs un nav tur iebīdīts, lai aizstāvētu Tautas intereses.
  Tāda valdība, kāda ir bijusi pēdējos 28 gadus, nav vajadzīga nekādā gadījumā.
  Tad ir ar Latviju cauri.Aizbrauks vēl 500 tūkstoši un ko tad, kādus nodokļus vēl pacels vai OIK izdomās?
 • Gunta Brikmane
  +5 +5 0

  Gunta Brikmane

  Inga Rutkovska Barone Es Jums neuzspiežu savu viedokli. Un, starp citu, latviešu valodā ir tāds vārds "likties" un tas nebūt nenozīmē " gāzties, krist". Lai laba diena!☺

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl