Sproģis paziņo, ka tomēr nebūs “Saskaņas” prezidenta kandidāts un nekandidēs Saeimas vēlēšanās

2 komentāri
Sproģis paziņo, ka tomēr nebūs “Saskaņas” prezidenta kandidāts un nekandidēs Saeimas vēlēšanās
F64

Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis paziņojis, ka atsauc savu kandidatūru Valsts prezidenta amatam, kam viņu izvirzīja partija “Saskaņa”. Tāpat Sproģis norāda, ka atsauc savu piedalīšanos Saeimas vēlēšanās. 

Viņš savā “Facebook” profilā publicējis ierakstu, kurā izskaidro savu lēmumu.

“Šajā procesā vara nekad nav bijis mans pašmērķis. Mana vēlme ir un būs kalpot Latvijas tautai ar to pieredzi, zināšanām un spējām, kas man ir dotas. Es redzu, ka valstī ir daudz akūtu problēmu, kuras prasa steidzamu risinājumu. Es gribēju iet ātri un darīt, ko varu. Tomēr, lai spētu iet tālu, man nepieciešams iet lēnām. Es zinu, ka pēc šī paziņojuma atkal izskanēs dažādi viedokļi. Visi zinās par mani visu – labāk nekā es pats. Savu izvēli esmu izdarījis pats, ejot pa savas sirds ceļu. Esmu pārliecināts, ka mans sarežģītais lēmums – iet tālāk un lēnāk – ir labākā dāvana, ko varu pasniegt sev un savai ģimenei savā dzimšanas dienā. Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās,” norāda Sproģis.

Pētera Sproģa ieraksts par Valsts prezidenta amata kandidatūras atsaukšanu un nepiedalīšos vēlēšanās

Jau vēstīts, ka partija “Saskaņa” premjera amatam pirmdien, 18. jūnijā, izvirzīja ekonomistu Vjačeslavu Dombrovski, savukārt par savu kandidātu uz Valsts prezidenta amatu nosauca bijušo baptistu draudžu savienības bīskapu Pēteri Sproģi.

2 komentāri