Solvitas Āboltiņas ēras laiks ir galā, pauž Ķirsis

25 komentāri

Solvita Āboltiņa ir no politikas promejoša – viņa nekandidēs ne nākamajās Saeimas vēlēšanās, ne arī uz partijas valdes vai vadītājas amatu, – intervijā raidījumam “900 sekundes” situāciju skaidroja Vilnis Ķirsis.

Skaties.lv jau vēstīja, – kādreiz valsti vadošā un spēcīgā partija “Vienotība” tagad ir uz iziršanas sliekšņa – sākot ar to, ka sabiedrība tai vairs neuzticas, un beidzot ar to, ka tās iekšienē noris šķelšanās un nav iespējams pat atrast līderus.

Viens no kandidātiem uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu ir Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis.

Politologs: Kamēr būs redzama Āboltiņas saistība ar ”Vienotību”, partijas glābšanai lielas pūles var nepielikt

Kā “900 sekundēs” precizēja Ķirsis, Āboltiņa plāno darboties ārlietās – nozarē, kur viņa arī darbojās iepriekš, pirms ienākšanas politikā. “Solvita Āboltiņa partijā vairāk vai mazāk ir pagātne. Labāk dot iespēju cilvēkiem, kas redz savu nākotni politikā,” pauda Ķirsis.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl