Šodien sāk strādāt vēlēšanu iecirkņi

Komentāri

Pirmdien, 29. septembrī, sāk strādāt vēlēšanu iecirkņi, savukārt iepriekš nobalsot varēs no trešdienas. Kas jāzina tiem, kuri vēlēsies balsot agrāk, vai to varēs darīt visi, kuri vēlas? Plašāk par to uzziniet intervijā ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vadītāju Andri Cimdaru.

Pirmajās šīs nedēļas dienās iecirkņos varēs iepazīties ar deputātu kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, ziņām par kandidātiem un balsošanas kārtību, kā arī pieteikt balsošanu mājās tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nobalsot vēlēšanu iecirknī.

Trešdien, ceturtdien un piektdien vairākos vēlēšanu iecirkņos būs iespējams nodot balsi glabāšanā. To varēs 61 no 953 Latvijas vēlēšanu iecirkņiem. Šo iespēju vēlētāji aicināti izmantot, ja zināms, ka vēlēšanu dienā nevarēs ierasties vēlēšanu iecirknī izceļošanas vai darba dēļ.

Savukārt vēlēšanu dienā, 4. oktobrī, būs iespējams nobalsot no plkst.7 rītā līdz astoņiem vakarā jebkurā iecirknī, lai kur arī vēlētājs atrastos. Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars šorīt “900 sekundēm” atzina, ka provizoriskie Saeimas vēlēšanu rezultāti no visiem iecirkņiem būs zināmi jau svētdien pēcpusdienā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl