Sociologs: Kaimiņa partija nebūs nopietns konkurents vadošajām partijām

6 komentāri

Sociologs Arnis Kaktiņš Artusa Kaimiņa partijas izveidi vērtē kā viņa personīgo ambīciju izpausmju turpinājumu.

Teorētiski šādiem politiskiem spēkiem pastāv iespēja tikt ievēlētiem, jo vairums iedzīvotāju ir pastāvīgi neapmierināti ar esošo varu un pirms vēlēšanām lūkojas pēc jaunu politisko spēku alternatīvām. Tomēr vienlaikus būtiska ir partiju līderu personība, pieredze un reputācija. Kaktiņš šaubās, vai Kaimiņam izdosies ap sevi sapulcināt pietiekami atpazīstamas un spēcīgas personības, kas varētu kļūt par politiskiem līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja mēs skatāmies uz sabiedrības pastāvīgo vēlmi pēc kaut kā jauna un svaiga, tad vienmēr var atrast tādu formulu, kā pozicionēties kādā šaurākā nišā. Ja pareizi viss tiek izspēlēts, ja pareizi tiek uztaisīta kampaņa, tad var būt iespējas pārvarēt 5% barjeru. Nu vai var šādā veidā uzvarēt vēlēšanas – es stipri šaubos,” teic sociologs.

Foto: partijas KPV dibināšana

Kaktiņš arī norāda, ka Artuss Kaimiņš pēc savas uzvedības veida un līdzšinējām izpausmēm stilistiski vairāk varētu būt pieņemams jaunākiem cilvēkiem un īpaši tiem, kuri pēdējo 10 gadu laikā devušies peļņā uz ārzemēm.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Skaidrīte
 • Cerīgā
 • Zi zi
  +1 +1 0

  Zi zi

  Un it ka mūsu pārējās valdības partijas ir tik ļoti valdošās... un ir tik ļoti labu izdarijusi , kad var paslavēt
  Tad jau labāk , pašlaik valda Kaimiņš neka visi tie āži

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl