Sociālo tīklu lietotāji sajūsmā par Vējoņa pirmo runu!

Komentāri

Interneta portālu komentētāji tipisko neapmierinātības žulti un sociālo tīklu lietotāji savu vīpsnājošo ironiju šodien nomainījuši pret ļoti pozitīviem vērtējumiem. Raimonda Vējoņa inaugurācijas runas saturs nepilnā pusstundā spējis viņus pārliecināt – Vējonis būs tautas prezidents. Tieši tas, kas neizdevās ne Bērziņam, ne Zatleram.

Lūk, ko raksta mikroblogošanas vietnē Twitter:

@ aakkis – Vējonis, izskatās, ka būs ļoti cerīgs prezidents. Super runa!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

@intasorina – Tauta nogribējusies pēc viena, kas būtu prezidents. Visas iespējas

‏@VentsAKrauklis – Vējonis var kļūt par tautas ļoti mīlētu prezidentu.

@ @maira_k – Kāpēc man arvien vairāk sāk likties, ka @Vejonis būs viens ellīgi foršs prezidents? :) #prezidents #Vejonis #Latvia

@KarlisLangins – Kamēr prezidents Bērziņš pabeidz teikumu, prezidents Vējonis ir pabeidzis runu, savedis sienu un izkūlis labību.

Pēc Vējoņa runas atsevišķi Twitter lietotāji pat savu kažoku apmeta uz otru pusi:

@RitaMedne- Lai cik biju liela Levita fane,tomēr @Vejonis mani uzrunā aizvien pārliecinošāk.Varbūt patiešām mums būs tautas prezidents

@skaabiite – Jāatzīst, ka sākotnēji šaubījos par Vējoņa kandidatūru, bet šobrīd man viņš patīk aizvien vairāk un vairāk. #LVprezidents

Arī veselīgā dzīvesveida uzņēmējam Ervīnam Labanovskim esot radusies cerīgi laba nojauta par Vējoņa prezidentūru, sevišķi iekšpolitikas sakārtošanā.

Ervīns Labanovskis, bioloģiskais uzņēmējs:

Vēlme viņam ir, taču, vai tas sakritīs ar varēšanu un vai tie lozungi, ko viņš šodien teica runā, pārvērtīsies reālos darbos, piemēram, progresīvās nodokļu sistēmas atbalstīšana, vēl redzēsim.

Žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica tūlīt pēc prezidenta ģimenes pie Brīvības pieminekļa filmēšanas savā Facebook ierakstīja – valstī tagad būs ne tikai pirmā lēdija, bet visa ”pirmā ģimene”. Pēc žurnālistes domām cilvēku pozitīvie komentāri internetā skaidrojami ar Vējoņa pēdējā laika aktivitātēm.

Foto: LETA

Foto: LETA

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas reportiere:

Cik tas ir PR nopelns, grūti spriest. Taču, ja tas ir sabiedrisko attiecību darbs, tad tas ir ļoti veiksmīgs, ļoti labs! Es pat nezinu, par kādu naudu pirkts, jo tas patiesums, kas radīts, ir tik īsts. Tiešām gribas ticēt, ka Raimonds Vējonis ir vienkāršs cilvēks no tautas, tāda pati ir viņa ģimene, viņa dēli.

Sociālo tīklu lietotāji arī vērtē – Vējonis zina sabiedrības vājos punktus, uz kuriem spiest, lai tautai izpatiktu un izraisītu sajūsmu, tostarp jauniešos. Piemēram, vakardien ļoti negaidīti piedaloties alternatīvā sporta pasākumā un uzņemot “selfijus”.

Video!

Lasi vēl