1 komentārs

Sabiedrība par atklātību ”Delna” ir izvētījusi visus Saeimas deputātus apkopojot topu, kurā ir naskākie un slinkākie 11. Saeimas sēžu apmeklētāji. Jāņa Klaužas vārds tajā atrodams un redzam, ka viņam piedēvē 43% apmeklētu komisiju sēžu ( 105 no 242 ).

Cik vairs palicis līdz jaunās Saeimas vēlēšanām. Iespējams, ka no Latvijas politiskās skatuves pazudīs dažs labs vecais politiķis un nāks vietā jauni. Atliek cerēt, ka jaunievēlētie deputāti būs daudz  apzinīgāki par vecajiem. Iepriekš sabiedrības uzmanība tika pievērsta tiem Saeimas deputātiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ kavēja savu darbu.

Jāņa Klauža vārds jau iepriekš bija lielāko kavētāju topā.

Ņemot vērā, ka šis kungs atkārtoti gatavojas kandidēt Saeimas vēlēšanās, ”Bez Tabu” nolēma palūkot vai Klauža kungs labojies, jeb palicis tāds pat ”bastotājs”.

Vairāk skatieties TV3 raidījuma ”Bez Tabu” sižetā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl