SKG par valdības vadītāju izvirzījusi uzņēmēju Valdi Šakaru

1 komentārs
SKG par valdības vadītāju izvirzījusi uzņēmēju Valdi Šakaru
Foto: Paula Čurkste/LETA

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, partijas turpina atrādīt savus premjera amata kandidātus. Mazo partiju apvienība SKG valdības vadītāja amatam izvirzījusi uzņēmēju Valdi Šakaru.

Apvienību SKG veido trīs partijas, kuras Saeimā nav pārstāvētas, bet kurām ir visai gara priekšvēsture – Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Kristīgi demokrātiskā savienība un partija “Gods kalpot mūsu Latvijai”. Apvienības mērķis esot attīstīt Latviju kā nacionālu valsti un aizstāvēt kristīgās pamatvērtības.

Jānis Dinevičs
apvienības SKG līderis Vidzemē

Kāpēc es vēl esmu politikā, ja varētu mest tai lietai mieru? Man bija tas gods balsot par Latvijas neatkarības atjaunošanu, un šobrīd šajā globalizētajā pasaulē, šajā jaunajā ģeopolitiskajā situācijā, ir parādījušies pavisam citādi apdraudējumi Latvijas valstiskumam un tradicionālajai kultūrvidei.

Premjera amatam izvirzītais Šakars pirms pāris gadiem pameta partiju “Vienotība”. Viņš ir uzņēmējs. Pēc viņa teiktā, apvienība, kuru pārstāvot vairāk nekā 1500 biedru, izveidota ar skatu ilgtermiņā.

Socioloģiskās aptaujas gan šai apvienībai neprognozē iekļūšanu Saeimā. Skepsi par projekta dzīvotspēju paudis arī viens no “Gods kalpot mūsu Latvijai” izveidotājiem, Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

1 komentārs