Šķeļas Rīgas domes “Saskaņas” frakcija – vairāki deputāti no tās tiek izslēgti

Rīgas domes “Saskaņas” frakcija ceturtdienas, 30. maija, vakarā no savām rindām izslēgusi četrus deputātus, – Vadimiru Baraņņiku, Alekseju Rosļikovu, Valēriju Petrovu un Vitāliju Dobovu, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  no malas jau izskatās pēc Saskaņas gala sākuma, bet, skatoties kā tas notika - es vairāk sliecos domāt par kārtējo Saskaņas taktisko gājienu.
 • Ivars Asnis

  Ivars Asnis

  Cienījamie cittautieši, padomājiet par reālu saliedētību ar latviešu tautu. Mēs neesam ienaidnieki ,bet visi esam Latvijas iedzīvotāji! Nedodiet iespēju neliešiem uz mākslīgi kulminētu nacionālu nesaskaņu rēķina veidot zagšanas un iedzīvošanās shēmas, jo tas jau skar visus Latvijas iedzīvotājus. Ja saucaties SASKAŅA, tad pildiet arī to un ATBRĪVOJIETIES NO TAUTAS IZZADZĒJIEM. Palasiet tīmeklī,ko darījis Ukrainā Porošenko un viņa kliķe , iedzīvojoties uz kara rēķina. Neļaujiet politiķiem Jūs krāpt,lai uz nacionālā naida un nesaskaņu rēķina varēju slēpti veidot iedzīvošanās shēmas.Ja tiešām 20 miljoni Rīgā izsaimniekoti un ieplūduši zagļu kabatās, tad esiet izlēmīgi un dariet tam galu. Tauta gaida taisnīgu tiesu. Nacionālā naida kurinātāji to vien gaida, lai izceltos konflikti un , tad ,līdzīgi Porošenko Ukrainā, varētu piesavināties miljardus!!!!!!!
  • Janis Ozolins

   Janis Ozolins

   Tādi mīzēji kā Latvijas ģenerālprokurors un J. Bordāns ir jāliek pie sienas. jo pieļauj tādu korupciju Rīgas domē. Es kaut ko pateicu nepareizi???
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Jau redzu nakamos virsrakstus - Muris ar Kuzju sakavušies! :D
 • Ziedone Svarca
 • Atis Miķelsons
 • @lacauss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!