6 komentāri
Skaties svētdien prezidenta kandidātu debates LNT TOP 10 speciālizlaidumā!
Foto: publicitātes foto

Šā gada nozīmīgākais iekšpolitikas notikums ir jaunā Latvijas prezidenta vēlēšanas, kam rūpīgi seko arī LNT Ziņu dienests. Šobrīd ir izvirzīti četri kandidāti, kuri svētdien, 31. maijā, plkst. 20.00 tiksies LNT Ziņu un TOP 10 speciālizlaidumā, lai mērotos spēkiem īpašās debatēs. Savukārt velēšanu dienā, 3. jūnijā, LNT piedāvās sekot līdzi vēlēšanām Saeimas namā visas dienas garumā.

Pirmsvēlēšanu debatēs Haralda Burkovska virsvadībā Raimonds Vējonis, Egils Levits, Sergejs Dolgopolovs un Mārtiņš Bondars mēģinās skatītājus pārliecināt par savu piemērotību Latvijas Valsts prezidenta amatam. Cik pārliecinošs ir katrs no kandidātiem? Kā viņi sevi redz augstajā amatā? Kādas ir katra kandidāta prioritātes? Uzziniet jau šo svētdien, 31. maijā, plkst. 20.00 kanālā LNT Prezidenta amata kandidātu debatēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidenta amata kandidāti


Savukārt to, kādi lēmumi un vienošanās panākti partiju aizkulišu sarunās un kuram no kandidātiem būs vislielākais atbalsts, kā arī vai kāds no viņiem kļūs par Latvijas valsts prezidentu, uzzināsiet jau 3. jūnijā. Vēlēšanu dienā LNT ziņos par notikumu attīstību un lēmumiem tieši no Saeimas nama. Pirmās ziņas skatieties jau plkst. 6.30 radījumā 900 sekundes, savukārt tālākajiem vēlēšanu notikumiem sekojiet visas dienas garumā LNT Ziņās – plkst. 14.00, 17.50 un 20.00.

Iepazīstiet Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanu amata kandidātus un nonāc vēlēšanu notikumu epicentrā kopā ar LNT ziņu dienestu!
Tava televīzija no sirds!

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1 +1 0

  haralds elceris

  ir ienācis priekšlikums. lai ZOOpreziden†a amata kandidāti debatē inosrāņu valodās - angļu un tad krievu.
 • Jānis Ozoliņš
  0 0 0

  Jānis Ozoliņš

  Paldies Levita kungs! Atbilde skaidra un nepārprotama. Īsta Valstsvīra valoda. Žēl Vējoņa un Bondara cenšanās iztapt Saeimas deputātu balsojumiem.
 • Jānis Ozoliņš
  0 0 0

  Jānis Ozoliņš

  Cien gro! Saprotu,ka jautājums nejauks. Šo nejaukumu veidojuši Saeimas deputāti. Ja šos likumus pieņems, tas būs spļāviens sejā Latvijas pilsoņiem. Liekas ka nekur citur pasaulē mantot pēc tautības, ne radniecības, nav bijis gadījumu. Levita kungs kā starptautisko tiesību eksperts to noteikti zin labāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl