Komentāri
Skandāls! Lielvārdes mērs atkāpjas no amata 200 miljonu eiro vekseļa dēļ
Images Money / Flickr

Lielvārdes pašvaldības vadītājs Jānis Āboliņš atkāpies no amata pēc tam, kad atklātībā nonācis fakts par viņa parakstītu 200 miljonu eiro vekseli.

Āboliņš pirms vairākām dienām bija vērsies Valsts kasē ar lūgumu apstiprināt Lielvārdes pašvaldībai aizdevuma ņemšanu no kādas Lihtenšteinā reģistrētas ārzonas kompānijas. Tāpat Āboliņš bija lūdzis Valsts kasei sniegt galvojumu par šo summu, kas nozīmētu, – gadījumā, ja pašvaldība nespētu savas saistības pildīt, tās pārņemtu valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielvārdes novada domes deputāti par šādu priekšsēdētāja parakstītu dokumentu neko nebija zinājuši, un šodien sasauktā domes ārkārtas sēdē deputāti atbalstījuši Āboliņa atkāpšanos no amata, un viņam tika anulētas paraksta tiesības, lai viņš nespētu veikt vēl kādas citas prettiesiskas darbības.

Pats Lielvārdes domes priekšsēdētājs gan skaidro, ka nauda bijusi domāta kā depozīts pašvaldības vajadzībām.

Lielvārdes novada pašvaldība ir pieprasījusi Āboliņam iesniegt visus dokumentus, kas ir viņa rīcībā par šo darījumu. Tos izvērtēs gan pašvaldības juridiskais dienests, gan arī tiesībsargājošās instances.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl