Komentāri
Sinoptiķi izziņo jaunāko rudens prognozi: turpmāk gaidāms aizvien sausāks, bet aukstāks laiks
Edijs Pālens / LETA

Saskaņā ar meteorologu jaunākajām prognozēm turpmāk Latvijā gaidāms aizvien sausāks, saulaināks, bet aukstāks laiks, jo virs mūsu reģiona pastiprināsies anticiklons, kas izveidojies aukstajās gaisa masās.

No ceturtdienas valsts lielākajā daļā lietus nav gaidāms, bet nakts un rīta stundās saglabāsies migla. Vējš pierims, un tas pamatā pūtīs no austrumu puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī gaisa temperatūra tuvosies nullei, bet brīvdienās vietām tā pazemināsies līdz par nulle vai mīnus diviem grādiem. Tāpat arī dienas temperatūra iesākumā būs ap, bet vēlāk zem +10 grādiem.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl