Siliņš gatavs atkāpties no Pensionāru federācijas vadītaja amata

1 komentārs
Siliņš gatavs atkāpties no Pensionāru federācijas vadītaja amata
Foto: LETA

“Ja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saskatīs interešu konfliktu manā priekšlikumā piešķirt Latvijas Pensionāru federācijas darbības nodrošināšanai 15 tūkst. eiro, es atkāpšos no federācijas vadītāja amata,” pavēstījis deputāts un federācijas vadītājs Andris Siliņš (ZZS).

Deputāts pauž sašutumu par šādu biroja rīcību. “Ja KNAB nav ko darīt, tad lai nodarbojas ar pārbaudēm. Bet ko viņi pārbauda – to, ka iesniedzu priekšlikumu?” uzsvēra A. Siliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš norādīja, ka Saeima jau šo priekšlikumu ir atbalstījusi un KNAB nav tiesīgs atcelt parlamenta lēmumu.

No federācijas vadīšanas Siliņš nekādus finanšu līdzekļus neiegūstot. “Esmu tikai tērējis savus personīgos līdzekļus federācijas vadīšanas laikā,” piebilst A. Siliņš.

“Ja KNAB pieņems lēmumu, ka mana iniciatīva ir interešu konflikts, es paziņošu par aiziešanu no Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja amata,” norādīja A. Siliņš.

Jau ziņots, ka KNAB sācis pārbaudi par Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja deputāta Andra Siliņa (ZZS) priekšlikumu piešķirt federācijas darbības nodrošināšanai 15 tūkst. eiro.

KNAB sācis pārbaudi par Siliņa iespējamo interešu konfliktu un izvērtēs viņa rīcības atbilstību likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteiktajam, sacīja KNAB preses pārstāve Laura Dūša.

Saeima pagājušajā nedēļā atbalstīja Latvijas Pensionāru federācijas vadītāja deputāta Andra Siliņa priekšlikumu piešķirt federācijas darbības nodrošināšanai 15 tūkst. eiro.

Iepriekš šo priekšlikumu valsts budžeta projektam atbalstīja arī valdība.

Šāda situācija izpelnījās vairāku deputātu kritiku par to, ka tieši Siliņš iesniedza šo priekšlikumu.

TOP komentāri

  • Frenks
    0 0 0

    Frenks

    Galīgs o !Vecais komunits pensionāru labā neizdarīja ne tik ,cik melns aiz naga !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl