Komentāri

Jaunā ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadītājs Andris Ozols ir saistīti ciešām ģimenes saitēm, proti, ir vīrs un sieva, taču A. Ozols akcentē, ka tagad iespējams interešu konflikts ir novērsts.

LIAA ir valsts aģentūra, kas līdz šim atradās tiešā ekonomikas ministra pakļautībā. LIAA jānodrošina informācija uzņēmējiem par uzņēmējdarbības sākšanu, jānodrošina dažādas valsts atbalsta programmas un finansējuma piesaistes iespējas. Tāpat LIAA rūpējas par atbalsta nodrošināšanu eksportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai novērstu interešu konfliktu panākta vienošanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu, ka turpmāk LIAA atradīsies nevis Danas Reiznieces-Ozolas pārvaldībā, bet gan Ministru prezidentes pārziņā.

A. Ozols akcentēja, ka līdz ar to interešu konflikts ir atrisināts. Tāpat viņš sacīja, ka Latvijā situācijas, kad vienas ģimenes locekļi ir saistīti arī dažādos valsts amatos, nav retums.

Vai interešu konflikts tagad ir atrisināts? Skaties, ko par to saka pats A. Ozols.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl