Komentāri
Septiņos noziedzīgos nodarījumos apsūdzētais Liepiņš vairs nevarēs pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus
FOTO: LETA

Lai gan Saeimā joprojām ir 100 deputāti, viens no viņiem – Reģionu apvienības frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš vairs nedrīkstēs pilnvērtīgi veikt savus pienākumus.

Deputāts apsūdzēts septiņos noziedzīgos nodarījumos par to, ka savulaik norādījis nepatiesas ziņas amatpersonas deklarācijā. Kriminālprocess tika sākts pirms Liepiņa ievēlēšanas Saeimā, tāpēc šodien parlamentam bija jālemj, vai piekrist, ka tiesa turpina izskatīt krimināllietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeima nelika šķēršļus deputāta tiesāšanai un tas nozīmē, ka līdz tiesas lēmumam viņš nedrīkstēs piedalīties Saeimas sēdēs un saņems pusi no algas. Deputāts izvirzītās apsūdzības uzskata par nepamatotām un ir gatavs par savu taisnību cīnīties tiesā, par ko viņš paziņoja no Saeimas tribīnes, no kolēģiem izpelnoties arī dzēlīgas piezīmes.

Deputāta mandātu Dainis Liepiņš neplāno nolikt, taču viņa partijai būs jāieceļ jauns frakcijas vadītājs, jo arī šos pienākumus Liepiņš vairs nedrīkstēs pildīt.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl