Seile pieņēmusi lēmumu! Demisija nenotiks

Komentāri

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile publiski paziņojusi, – neņemot vērā iepriekš izskanējušās runas par viņas demisiju, tas tomēr nenotiks.

Ar šādu paziņojumu viņa nākusi klajā LNT rīta raidījumā 900 Sekundes.

Kā skaidroja M. Seile, lēmums pieņemts, “ņemot vērā politisko atbalstu” no premjeres Laimdotas Straujumas. Sīkāk viņa nekomentēja, ko tas nozīmē.

Jau ziņojām, ka demisijas vietā ministre sola rūpēties par to, lai nākamajos Dziesmu un deju svētkos vairs netiktu pieļautas organizatoriskas kļūdas.

Dziesmu un deju svētkos pieļautās kļūdas radījušas kritisku situāciju un daudziem svētkus sabojājušas, tāpēc tikšot darīts viss, lai kas tāds vairs neatkārtotos, solīja ministre. Tikmēr naktī pēc ģenerālmēģinājuma, kurā viens pēc otra samaņu zaudēja bērni, ministres pieņemtos lēmumus premjere nodēvēja pat par drosmīgiem.

Netiek izslēgts, ka amatu varētu zaudēt kāds no svētku organizatoriem. Pieļautās kļūdas tagad pētīs divas komisijas. Tikmēr ministre M. Seile saglabāja savu krēslu un ieņēma vietu līdzās jaunākajam kolēģim valdībā – aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim. Līdz ar to L. Straujumas valdība darbu var turpināt pilnā sastāvā.

Skaties video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl