Seile pieņēmusi lēmumu! Demisija nenotiks

Komentāri

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile publiski paziņojusi, – neņemot vērā iepriekš izskanējušās runas par viņas demisiju, tas tomēr nenotiks.

Ar šādu paziņojumu viņa nākusi klajā LNT rīta raidījumā 900 Sekundes.

Kā skaidroja M. Seile, lēmums pieņemts, “ņemot vērā politisko atbalstu” no premjeres Laimdotas Straujumas. Sīkāk viņa nekomentēja, ko tas nozīmē.

Jau ziņojām, ka demisijas vietā ministre sola rūpēties par to, lai nākamajos Dziesmu un deju svētkos vairs netiktu pieļautas organizatoriskas kļūdas.

Dziesmu un deju svētkos pieļautās kļūdas radījušas kritisku situāciju un daudziem svētkus sabojājušas, tāpēc tikšot darīts viss, lai kas tāds vairs neatkārtotos, solīja ministre. Tikmēr naktī pēc ģenerālmēģinājuma, kurā viens pēc otra samaņu zaudēja bērni, ministres pieņemtos lēmumus premjere nodēvēja pat par drosmīgiem.

Netiek izslēgts, ka amatu varētu zaudēt kāds no svētku organizatoriem. Pieļautās kļūdas tagad pētīs divas komisijas. Tikmēr ministre M. Seile saglabāja savu krēslu un ieņēma vietu līdzās jaunākajam kolēģim valdībā – aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim. Līdz ar to L. Straujumas valdība darbu var turpināt pilnā sastāvā.

Skaties video!

Lasi vēl