Komentāri

Apritējis mēnesis kopš darbu sākusi Māra Kučinska vadītā valdība, un pētījumu aģentūra TNS lūdza ekonomiski aktīvos iedzīvotājus novērtēt tās darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē, ka darbs ir bijis ļoti slikts, bet 10 – ļoti labs.

Izrādās, – vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vērtējums Kučinska vadītās valdības līdzšinējam darbam ir 4,4 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniegusi desmitā daļa (10%) iedzīvotāju, vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) sniegusi ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju.

Savukārt salīdzinoši zemāku vērtējumu (4 un mazāk punkti) sniegusi trešā daļa (35%) iedzīvotāju.

Vēl gandrīz trešdaļa aptaujāto (29%) nav spējuši sniegt konkrētu vērtējumu Kučinska vadītās valdības līdzšinējam darbam.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl