“Saskaņietis” Bergmanis noliedz, ka viņa sieva un māte RTAB strādājušas fiktīvi

20 komentāri

Rīgas domes deputāts Sandris Bergmanis (”Saskaņa”) noliedz jebkādu savu saistību ar darba nodrošināšanu Rīgas tūrisma attīstības birojā (RTAB) savai sievai Nadeždai Bergmanei un mātei Sandrai Bergmanei.

Kā trešdien, 15. maijā, vēstīja ”Re:Baltica”, 2018. gadā no nodibinājuma RTAB 39 darbiniekiem 15 bija ”saskaņieši” vai ar partiju saistīti cilvēki. Viņi pārsvarā noformēti kā projektu vadītāji. Valsts kontrolei ir aizdomas par fiktīviem darbiniekiem šajā Rīgas domes (RD) nodibinājumā.

RTAB 2016. gadā strādāja arī Bergmaņa sieva, pēc kuras došanās dekrētā uzreiz RTAB sāka strādāt Bergmaņa māte. Lūgts komentēt šo situāciju, Bergmanis šodien sacīja: ”Viņa [Nadežda Bergmane] aizgāja dekrētā, un to projektu (tā kā manai mātei ir augstākā izglītība un visas iemaņas), mana māte pabeidza. Es tagad saku tādā varbūtības teorijā, ko es esmu dzirdējis, es pats to precīzi nezinu. (..)Tur bija viens projekts, ko iesāka mana sieva un pabeidza māte.”

To, ka viņa ģimenes locekles varētu būt bijušas nodarbinātas fiktīvi, Bergmanis kategoriski noliedz. Vienlaikus Rīgas domnieks precīzi nezina, ar kādu projektu viņa sieva un māte ir nodarbojušās.