Saskaņas līderis Urbanovičs aizsūtījis vēstuli Obamam ar lūgumu aizstāvēt nepilsoņus

1 komentārs

Partijas Saskaņa līderis Jānis Urbanovičs nosūtījis vēstuli ASV prezidentam Barakam Obamam ar lūgumu sniegt palīdzību nepilsoņu problēmas risināšanai Latvijā.

Urbavovičs uzskata, ka tikai ar ietekmīgās ASV pirmās personas iesaisti pie varas esošie apsvērtu iespēju par automātisku pilsonības piešķiršanu vairāk neka 200 tūkst. cilvēku. Eksperti uzskata, ka šādi opozīcijas pārstāvis mēģinājis paņirgāties ar politisko eliti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēstules fragments:

Cienījamais Obamas kungs!

Es saprotu, kas visas cilvēku vēlmes un dotos solījumu nevar pildīt, pat ja cilvēkam ir tik daudz draugu un atbalstītāju kā Jums. Tomēr es vēlētos, lai Jūsu paveikto darbu saraksts papildinās ar vēl vienu lietu: es aicinu Jūs palīdzēt atrisināt nepilsoņu problēmu Latvijā… Lai labāk saprastu tās mērogu, iedomājaties, ka prezidenta Linkolna laikā tiesības vēlēt tiktu piešķirtas ne visiem afroamerikāņiem, bet tikai viņu bērniem, sakot, ka problēma laikam ritot atrisinās dabīgā ceļā, nomirstot vecākajai paaudzei. Es ceru Jūs man piekritīsit, ka šādi rīkoties ir pilnīgi nepieņemami modernā demokrātiskā sabiedrībā.

Urbanoviča avoti Vašingtonā ziņojot, ka vēstule jau nonākusi pie adresāta.

Pretēji Urbanoviča teiktajam, ka vēstuli sākotnēji nebija paredzēts publiskot, tomēr žurnālisti to nopludinājuši, politikas vērotāji uzskata, ka tās mērķauditorija nevis sēž Vašingtona Ovālajā kabinetā, bet tepat Latvijā.

Video

 

TOP komentāri

  • Nu re
    +1 +1 0

    Nu re

    Dažādos veidos var mēģināt izpatikt Putinam. Urbanovič, Putins tevi neaizmirsīs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl