Komentāri

Partija Saskaņa paziņo, ka vērsīsies Augstākajā tiesā un apstrīdēs 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē. Partija norāda, ka viņiem ir pieejama pierādījumu bāze. Atbilstoši likumam, Augstākajai tiesai jāsniedz lēmums 7 dienu laikā kopš iesniegšanas.

Partija aicina tiesu uzlikt par pienākumu Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) atzīt par nederīgām tās par Vienotību atdotās vēlēšanu zīmes, kurās ir izsvītroti visi deputātu kandidāti un atstāts tikai deputāta kandidāta Dzintara Zaķa (V) vārds un uzvārds, kā arī tās vēlēšanu zīmes, kurās Zaķim ir pielikts “+”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Partijas paziņojums vēstī, ka pēdējo divu nedēļu laikā partijas speciālisti esot savākuši pierādījumus par iespējamo balsu pirkšanu par labu Vienotībai – vismaz 20 iecirkņos un par vismaz 2000 balsīm.

Tikmēr iespējamas balsu pirkšanas skārušas arī pašu Saskaņu.

Pārgaujas novada Stalbes pagasta iedzīvotāji izteikuši aizdomas par iespējamu balsu pirkšanu partijas Saskaņa labā, un šo informāciju šobrīd pārbauda Drošības policija.

Jau vēstīts, ka Drošības policija saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās sākusi septiņus kriminālprocesus, viena persona bijusi arī aizturēta, taču ir atbrīvota.

FOTO: LNT Ziņas, Ivo Jurkāns

FOTO: LNT Ziņas, Ivo Jurkāns

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl