Saskaņa no Kučinska topošās valdības neko labu nesagaida

Komentāri

Lielākais Saeimā pārstāvētais politiskais spēks – Saskaņa – no Kučinska topošās valdības neko labu nesagaida. Bet pārējo divu opozīcijas partiju komentāri pagaidām ir piesardzīgi. 

Tikai esot valdībā, ir iespējams īstenot savas idejas un programmu – ar tādu argumentāciju gan No sirds Latvijai, gan Latvijas Reģionu apvienība pamato, kāpēc būtu gatavas runāt ar Māri Kučinski par iespējamo dalību viņa veidotajā valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr abi opozīcijas spēki lielas cerības uz iespēju, ka tiks aicināti jaunajā valdībā, neliek. Turklāt arī vismaz pagaidām uzaicinājums uz sarunām nav saņemts.

Kamēr Latvijas reģionu apvienība un No sirds Latvijai ir gatavas runāt ar Kučinski, tikmēr Saskaņa par to pat nedomā. Tās dzīvē valdības maiņa neko nemainīšot.

Saskaņas Saeimas frakcijas vadītājs prognozē, ka Vienotība tai Saeimas opozīcijā nepievienosies, drīzāk – veidos iekšējo opozīciju jaunajā valdībā.

Jānis Urbanovičs no jaunās valdības neko jaunu nesagaida, jo pie varas, visticamāk, paliks līdzšinējās trīs partijas.

Saskaņas līderis prognozē, ka Kučinskim ir labas iespējas izveidot valdību, bet to darīt nākšoties sarežģītos apstākļos. Vislielākās cīņas un arī vienīgās izmaiņas esot gaidāmas Satiksmes ministrijā.

Lasi vēl