“Saskaņa” nākamnedēļ ar GKR apspriedīs turpmāko rīcību mēra vēlēšanās

2 komentāri
“Saskaņa” nākamnedēļ ar GKR apspriedīs turpmāko rīcību mēra vēlēšanās
EDIJS PĀLENS, LETA

Politiskā partija “Saskaņa” Rīgas domes frakcija nākamnedēļ ar koalīcijas partneriem “Gods kalpot Rīgai” (GKR) apspriedīs tālāko rīcību saistībā ar Rīgas domes priekšsēdētāja ievēlēšanu, aģentūrai LETA norādīja “Saskaņa” frakcijas vadītāja Anna Vladova.

Viņa skaidroja, ka šajā tikšanās reizē paredzēts apspriest vairākus jautājumus, tostarp iespējamo Sandra Bergmaņa (S) virzīšanu uz vicemēra amatu. Vladova arī uzsvēra, ka “tā ir “Saskaņas” lieta, ko mēs virzām un kā”.

Tāpat politiķe piebilda, ka tiks izskatīti visi varianti. “Mēs pieņemsim labāko lēmumu Rīgai, šis cirks ir jāizbeidz,” sacīja Vladova.

Kā ziņots, “Saskaņas” Rīgas domes frakcija mēra vēlēšanās atbalstīs GKR kandidātu Oļegu Burovu, ja vien “Saskaņas” deputāti varēs ieņemt divus vicemēra krēslus, piektdien pēc partijas frakcijas sēdes informēja partijas līderis Nils Ušakovs.

“Saskaņas” skatījumā, viens no vicemēra amatiem pienāktos Bergmanim, bet otrs – Vladovai. “Neatkarīgo deputātu frakcijas” vadītājs Valērijs Petrovs gan iepriekš aģentūrai LETA apliecināja, ka viņa frakcija nekādā gadījumā neatbalstītu Bergmaņa nonākšanu šajā amatā. Maija beigās tieši šis jautājums bija par pamatu četrotnes izslēgšanai no “Saskaņas”.

“Saskaņa” arī vēlas, lai Bergmanis tiktu pie amata Rīgas brīvostas valdē un lai Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas vadības groži no Burova rokām nonāktu pie “saskaņietes” Olgas Veidiņas. Mēra kompetencē tradicionāli ir Finanšu un administrācijas lietu komitejas vadīšana, ko uzņemtos Burovs.

2 komentāri