Komentāri

Saskaņa, Latvijas Reģionu apvienība un partija No sirds Latvijai vēl nav gatavas atzīt, ka darbu jaunajā Saeimā varētu nākties sākt kā opozīcijas spēkiem. Neraugoties uz to, partijas jau sāk meklēt kopīgos saskares punktus.  

Tautas vēlēts prezidents, pašvaldību lomas palielināšana un Zolitūdes traģēdijas seku novēršanas parlamentāras izmeklēšanas komisijas izveidošana. Šīs ir trīs ieceres, kuras jaunās Saeimas darba sākumā vēlētos īstenot Saskaņa un Latvijas Reģionu apvienība, šodien pēc tikšanās atzina politisko spēku līderi. Viņus vieno arī nevēlēšanās publiski atzīt, ka jaunajā Saeimā, visticamāk, nāksies strādāt opozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars:
Tās ir tās trīs lietas, par kurām mēs Saeimā redzam, ka mēs varam sadarboties. Un es domāju, ka tas ir sadarbības jautājums.

 

Foto: LETA

Foto: LETA

Partijas Saskaņa līderis Nils Ušakovs:
Mēs nerunājam ne par amatiem, ne par sadarbību pozīcijā vai opozīcijā. Mēs runājam par to, ko var izdarīt, strādājot jaunajā Saeimā.

Arī par sadarbību ar trešo iespējamo opozīcijas partiju – No sirds Latvijai – spriests netiek, jo divpusējās sarunas plānotas  šīs nedēļas laikā. Stāstīt par iespējām sadarboties ar pārējām iespējams opozīcijā paliekošajām partijām šobrīd nav gatava arī No sirds Latvijai vadītāja Inguna Sudraba, sakot – tas nebūtu korekti pirms rīt plānotās tikšanās ar Valsts prezidentu. Savukārt Reģionu apvienībai nav skaidrs, kādēļ Vienotība, kas uzņēmusies jaunās valdības veidošanu, kā šodien izrādījās, ir vienīgais spēks, kas nevēlas to redzēt pie koalīcijas galda.

Mārtiņš Bondars:
Tajā brīdī, kad Vienotība atnāks, precīzāk sakot, iedos mums laiku, kad mēs varēsim tikties un pārrunāt, tad mēs pavaicāsim šo jautājumu.

Lai arī skaidri par kopīgu darbu opozīcijā neviens neizsakās, noprotams, ka Saskaņas  un Reģionu apvienības tikšanās noritējusi jautrā atmosfērā. Joki nerimst arī pēc tikšanās.

Jaunievēlētais Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš:
Kungi lūdzu skatieties kamerās.
Ušakovs: Mēs ceram, ka tev ir kamera.
Bondars: Tieši tā, es ceru, tu taču teici, ka filmēsi!
Kaimiņš: Ļoti pareizi, sākat trenēties un pierast

Pirms Valsts prezidents oficiāli nominējis premjerministra amata kandidātu, topošie opozicionāri nesauc kandidātus, kurus vēlētos pieteikt darbam piecu deputātu plašajā Saeimas Prezidijā. Tajā šoreiz vietas varētu nepietikt vienam no sešiem Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl