Komentāri

Salaspils dome nav ievērojusi visu ievēlēto deputātu vienlīdzīgas tiesības piedalīties pašvaldības darbā, secinājis reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Reaģējot uz savas partijas – Nacionālās apvienības – sūdzību par deputātu pārstāvniecību Salaspils domes komitejās, reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards ir atcēlis domes lēmumu par komiteju izveidošanu un to sastāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš skaidro, ka Salaspils domes vadība ir rīkojusies klaji nedemokrātiski, jo tā pārkāpusi Satversmē garantēto principu – nodrošināt ievēlēto politisko spēku proporcionālu pārstāvniecību domes komitejās.

Kaspars Gerhards
VARAM ministrs

Šeit ir lēmums, kas pēc savas būtības neievēro veselu virkni tiesisku jautājumu, kas ir ietverti Latvijas Republikas Satversmē – šie demokrātijas principi, ka arī mazākumam tiek nodrošinātas tiesības būt tikt pārstāvētam.

Turpretī Salaspils mērs Raimonds Čudars par konstitūcijai neatbilstošu sauc ministra lēmumu. Tāpēc viņš ir nolēmis vērsties Satversmes tiesā. Skandāls ir atbalsojies arī Rīgas rātsnamā. Galvaspilsētas domes opozīcijas politiķi ministra attieksmē pret pašvaldībām nesaskata loģiku.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl