Komentāri

Salaspils dome nav ievērojusi visu ievēlēto deputātu vienlīdzīgas tiesības piedalīties pašvaldības darbā, secinājis reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Reaģējot uz savas partijas – Nacionālās apvienības – sūdzību par deputātu pārstāvniecību Salaspils domes komitejās, reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards ir atcēlis domes lēmumu par komiteju izveidošanu un to sastāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš skaidro, ka Salaspils domes vadība ir rīkojusies klaji nedemokrātiski, jo tā pārkāpusi Satversmē garantēto principu – nodrošināt ievēlēto politisko spēku proporcionālu pārstāvniecību domes komitejās.

Kaspars Gerhards
VARAM ministrs

Šeit ir lēmums, kas pēc savas būtības neievēro veselu virkni tiesisku jautājumu, kas ir ietverti Latvijas Republikas Satversmē – šie demokrātijas principi, ka arī mazākumam tiek nodrošinātas tiesības būt tikt pārstāvētam.

Turpretī Salaspils mērs Raimonds Čudars par konstitūcijai neatbilstošu sauc ministra lēmumu. Tāpēc viņš ir nolēmis vērsties Satversmes tiesā. Skandāls ir atbalsojies arī Rīgas rātsnamā. Galvaspilsētas domes opozīcijas politiķi ministra attieksmē pret pašvaldībām nesaskata loģiku.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl