Komentāri

Salaspils dome nav ievērojusi visu ievēlēto deputātu vienlīdzīgas tiesības piedalīties pašvaldības darbā, secinājis reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Reaģējot uz savas partijas – Nacionālās apvienības – sūdzību par deputātu pārstāvniecību Salaspils domes komitejās, reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards ir atcēlis domes lēmumu par komiteju izveidošanu un to sastāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš skaidro, ka Salaspils domes vadība ir rīkojusies klaji nedemokrātiski, jo tā pārkāpusi Satversmē garantēto principu – nodrošināt ievēlēto politisko spēku proporcionālu pārstāvniecību domes komitejās.

Kaspars Gerhards
VARAM ministrs

Šeit ir lēmums, kas pēc savas būtības neievēro veselu virkni tiesisku jautājumu, kas ir ietverti Latvijas Republikas Satversmē – šie demokrātijas principi, ka arī mazākumam tiek nodrošinātas tiesības būt tikt pārstāvētam.

Turpretī Salaspils mērs Raimonds Čudars par konstitūcijai neatbilstošu sauc ministra lēmumu. Tāpēc viņš ir nolēmis vērsties Satversmes tiesā. Skandāls ir atbalsojies arī Rīgas rātsnamā. Galvaspilsētas domes opozīcijas politiķi ministra attieksmē pret pašvaldībām nesaskata loģiku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl