2 komentāri
Saeimas komisija vērtēs jautājumu, vai bijušajiem ”čekas ziņotājiem” liegt kandidēt vēlēšanās
LETA

Trešdien, 14. martā, Saeimas Valsts pārvaldes komisija izvērtēs jautājumu – vai bijušajiem ”čekas ziņotājiem” liegs tiesības kandidēt Saeimas vēlēšanās?

Pašlaik ir noteikts, ka piedalīties Saeimas vēlēšanās liegts personām, kas ir vai ir bijušas PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo normu paredzēts papildināt, nosakot, ka vēlēšanās nevarēs kandidēt arī VDK ziņotāji. Tās ir personas, kas, nebūdamas drošības komitejas darbinieki, apzināti slepeni sniegušas informāciju vai pildījušas citus VDK uzdevumus.

Koalīcijas padomē šī “Nacionālās Apvienības” iecere jau guvusi atbalstu. Līdzīgi grozījumi paredzēti arī pašvaldību vēlēšanu likumā. Šādas izmaiņas vajadzīgas, lai tiktu aizsargāta demokrātiskas valsts iekārta, nacionālā drošība un Latvijas teritorijas vienotība, uzskata likumprojekta autori.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl