Komentāri

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 17. decembrī, lems par to, vai rosināt lietu par Saeimas deputātu ētikas kodeksa iespējamo pārkāpumu Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāta Artura Kaimiņa rīcībā, iesaistoties konfliktā Vecrīgā.

Neņemot vērā, ka LRA neuzskata, ka A. Kaimiņam būtu jānoliek deputāta mandāts, citu partiju pārstāvji ir daudz bargāk noskaņoti. Tāpēc Saeimas ētikas komisija plāno vērtēt, vai A. Kaimiņa uzvedība nepārkāpj deputātu ētikas kodeksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skandalozais LRA deputāts ir atzinis, ka nedēļas nogalē apmeklējis izklaides vietas Vecrīgā, lietojis alkoholu un iekļuvis konfliktā. Taču viņš neuzskata, ka būtu izdarījis kādu nopietnu pārkāpumu un ka notikušais būtu pietiekams pamats deputāta mandāta nolikšanai. LRA Saeimas frakcija deputāta rīcību jau nosodījusi, taču nolikt deputāta mandātu nav prasījusi. Vecrīgas konfliktā iesaistītās puses viena otrai esot atvainojušās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl