Saeimas deputāts Mārtiņš Šteins kļuvis par Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru

0 Komentāru
Saeimas deputāts Mārtiņš Šteins kļuvis par Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru
ZANE BITERE, LETA

Iekšlietu ministrijas (IeM) parlamentārā sekretāra amatā šodien, 7. jūnijā, stājies 13. Saeimas deputāts, partijas “Kustība “Par!”” izpilddirektors un valdes loceklis Mārtiņš Šteins, aģentūru LETA informēja IeM.

Šteins akcentē, ka jaunajā amatā palīdzēs ministrei īstenot izvirzītās prioritātes – vairot cilvēcīgumu iekšlietu sistēmā, īstenot strukturālās reformas un stiprināt sadarbību ar citām ministrijām, institūcijām, nozarēm un nevalstiskajām organizācijām.

“Mani interesē iekšlietu nozares darbs noziegumu prevencijas jomā, starpnozaru sadarbība patvēruma meklētāju, cietušo atbalsta un vardarbības novēršanas jomā, kā arī bērnu un jauniešu drošība,” norāda Šteins.

Iekšlietu ministre un “Kustības “Par!”” valdes locekle Marija Golubeva norāda, ka Šteins ir jauns un enerģisks politiķis un kolēģis Saeimā, apvienībā un partijā. Viņa pieredze un zināšanas būs ļoti noderīgas jaunajā parlamentārā sekretāra darbā, nodrošinot ministrijas un Saeimas sadarbību likumdošanas procesā.

Šteinam ir trīs augstākās izglītības tiesību zinātņu, vadībzinātņu un izglītības vadības jomā, kas iegūtas Latvijas Universitātē.

Viņš ir vairāku Latvijas nevalstisko organizāciju biedrs un izpildinstitūciju pārstāvis.

Jau ziņots, ka Golubevas biroju vada Linda Austere. Birojā darbu turpina juridiskais padomnieks Jānis Veide. Par ministres padomnieci stratēģiskās komunikācijas jautājumos kļuvusi Linda Curika.

Komandai kā ārštata padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos pievienojies Pēteris Viņķelis.

Izstumjot no koalīcijas “KPV LV”, 3. jūnijā Sandi Ģirģenu (KPV LV) iekšlietu ministra amatā nomainīja Golubeva. Paralēli Kariņa valdībā tika nomainīti vai atgriezās amatā vēl trīs ministri.
0 Komentāru