Saeimas deputāti plāno palielināt sev algas

75 komentāri

Saeimas deputātiem gaidāms algas pielikums. Atlīdzībai nākamgad plānots tērēt par 708 000 eiro vairāk. Tā liecina Saeimas budžeta projekts.

Kad parlamenta vadība pirmo reizi vērtēja Saeimas nākamā gada budžeta projektu, tas tika noraidīts. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece par nepieņemamu atzina pārāk lielo pieaugumu atlīdzībai un lika izdevumus apcirpt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar jauno projektu finansējums atlīdzībai Saeimā nākamgad palielināsies par 708-iem tūkstošiem eiro. Salīdzinot ar pirmo variantu, šie izdevumi ir samazināti par 20-it tūkstošiem. Pēc Mūrnieces teiktā jāsecina, ka viņa samazinājumu uzskata par pietiekamu.

“Mēs uzsveram to, ka arī atlīdzības budžets Saeimā ir samazināts. Un Saeimas prezidija locekļi bija atraduši savas sarkanās pildspalvas, lai samazinātu tēriņus Saeimas budžetā. GS Un tas ir bijis pietiekams samazinājums? Es gribu uzsvērt, ka mēs ļoti cītīgi strādājām, lai samazinātu Saeimas budžetu,” teic Mūrniece

Foto:

Skaties video!

TOP komentāri

 • Inita
  +40 +40 0

  Inita

  Gaidu to dienu,kad parādīsies kāds politiskais spēks,kurš aicinās tautu iziet ielās un šo idiotu valdību ar visām 100 galvām aizdzīt kaut kur uz Latgales pamestajiem laukiem,vai apmaiņas programmā uz Sīriju,Afganistānu,Somāliju.....Iespējams ar visiem tiem musulmaņiem,kurus šī valdība laipni aicina piecūkot mūsu zemi!
 • ilze
  +28 +28 0

  ilze

  Vienīgā iespēja LV izdzīvot-tikt saeimā.Pārējie cilvēki nav neko vērti.Algas var palielināt ,ja ir uzlabots vispērējais ekonomiskais stāvoklis un pensionāri nedzīvo bada maizē.
 • Edgars Liepiņš

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl