Saeimas deputāte Anita Muižniece piekritusi kļūt par izglītības un zinātnes ministri

4 komentāri
Saeimas deputāte Anita Muižniece piekritusi kļūt par izglītības un zinātnes ministri
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Saeimas deputāte un bijusī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Anita Muižniece (JKP) ir piekritusi kļūt par izglītības un zinātnes ministri, apliecināja Muižniece.

Viņa apliecināja, ka ir saņēmusi attiecīgu partijas uzaicinājumu un piekritusi tam, paužot gatavību turpināt kolēģes Ilgas Šuplinskas (JKP) iesāktos darbus, proti, nākamnedēļ virzīt Saeimā Augstskolu likumprojekta apstiprināšanu un sakārtot izglītības iestādes tā, lai 1. septembrī visiem skolēniem būtu iespējas atsākt mācības klātienē.

Lasi vēl – Šuplinska paziņo, ka pametīs JKP, ja politiskais spēks viņu atsauks no ministres amata

Viņa akcentēja, ka ir gatava iestāties par taisnīgu un pedagogu prestižu veicinošu atalgojuma sistēmu.

Jau vēstīts, ka Šuplinska pametīs Jauno konservatīvo partiju (JKP), ja politiskais spēks viņu atsauks no ministres amata, trešdien preses konferencē žurnālistiem paziņoja ministre.

Ņemot vērā, ka ir izskanējusi neoficiāla informācija par ministres krēsla sašķobīšanos, viņa uzsvēra, ka gaida partijas valdes izšķiršanos par viņas palikšanu amatā. Ja partija lems par ministres nomaiņu, Šuplinska atstās JKP.

Savukārt, jautāta par turpmākajiem darbiem savā karjerā, Šuplinska atgādināja, ka viņa ir ievēlēta arī Saeimā, kur arī pēc iespējamās ministres amata atstāšanas plāno turpināt darbu. Tāpat politiķe plāno turpināt darbu zinātnes laukā, kur viņai esot iesākti vairāki darbi.

4 komentāri