Saeima vērtēs NA piedāvātos Satversmes grozījumus par sievietes un vīrieša veidotas ģimenes izpratni

Saeima ceturtdien izskatīšanai parlamenta komisijās nodeva nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (NA) iesniegtos grozījumus Satversmē, kas paredz labot Satversmes 110.pantu, konstitucionāli nostiprinot sievietes un vīrieša veidotas ģimenes jēdzienu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Jānis

    Jānis

    Pēc Nacionālās Apvienības viedokļa, likums pasargā jebkuru bērnu, kas kļuvis par vardarbības upuri. Kā paliek ar tūkstošiem bērnu un jauniešu, kas cieš homofobijas dēļ? Kur paliek vienlīdzība, kas pasargā visus - KUR TĀ IR?! Likums nepasargā jauniešus, kas tiek emocionāli un fiziski aizskarti homofobijas un vecu uzskatu dēļ, apgalvojot, ka jaunieši ir izvēlējušies šādu ceļu. TĀ TAS NAV! Katrs cilvēks piedzimst kādam tam būtu jāpiedzimst. Kā pārējās sabiedrības dzīves izmanīsies, ja viendzimumu attiecību pāriem tiks dotas tādas pašas tiesības kā heteroseksuāliem pāriem? Kā tas, heteroseksuāļi, izmanīs jūsu ikdienu? Ģimene nav attiecības starp pretējo dzimumu. Ģimene ir divu mīļoto cilvēku savienība, kas izvēlējušies radīt kopdzīvi un būt laimīgiem. Nevajag iestrēgt skolas definīcijās vai tēlot ļoti gudrus, izlasot vienu no definīcijām Vikipēdijā. Mīļie latvieši, ja likums paredz visu cilvēku aizsardzību, nedrīkst notikt sabiedrības minoritāžu diskriminācija! Latviešu tauta sarūk.. jaunieši, Latvijas likumdošanas dēļ, pamet valsti. Skaidri un gaiši cikvēku pamatvajadzību likumā ir rakstīts, ka visiem ir tiesības uz laukību - TAD KUR IR TĀS TIESĪBAS? Kur reliģiskajos rakstos ir minēts, ka viendzimuma attiecības nepastāv? Nevajag iestrēgt vairāku gadsimtu puvušos un nospiedošos rāmjos. Ir laiks šo rāmi lauzt un atvērt logu pieņemšanas spēkam - spējai nenodarboties ar vardarbību un apspiešanu, spēju pieņemt citādo un neapsmiet un nenospiest citus. Ja likums saka, ka jaunieši tiks pasargāti no vardarbības, neesiet pāri darītāji, deputāti. Jūs ar Sstversmes 110. Panta grozīšanu nodarat pāri bērnu un jauniešu minoritātei - LGBTQ + kopienai, tādējādi, mīļiem deputāti un Nacionālās Apvienības dalībnieki, Jūs pārkāpjat likumu un Jums ir jāstājas tā priekšā kā noziedziniekiem - jaunatnes bendēm.
  • Ēvalds Lācis

    Ēvalds Lācis

    Paldies Dievam, tas vēl nenozīmē, ka minētie grozījumi tiks pieņemti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!