Saeima komandējumiem trīs gados plāno tērēt 750 000 eiro

2 komentāri
Saeima komandējumiem trīs gados plāno tērēt 750 000 eiro
Saeima ir iecerējusi iegādāties komandējumu nodrošināšanai nepieciešamos pakalpojumus, kas paredz visa veida transporta biļešu un viesnīcu rezervāciju Saeimas deputātu un darbinieku komandējumiem un darba braucieniem, liecina informācijas parlamenta mājaslapā. (Evija Trifanova / LETA)

Saeima izsludinājusi iepirkumu par komandējumu organizēšanu, un šim mērķim trīs gados plānots tērēt 750 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Saeima ir iecerējusi iegādāties komandējumu nodrošināšanai nepieciešamos pakalpojumus, kas paredz visa veida transporta biļešu un viesnīcu rezervāciju Saeimas deputātu un darbinieku komandējumiem un darba braucieniem, liecina informācijas parlamenta mājaslapā.

Plānots, ka gadā būs nepieciešams vidēji 500 gaisa transporta biļešu, 20 – sauszemes transporta, 20 – sliežu un ūdens transporta, kā arī 200 viesnīcas.

Kopējais plānotais līguma izpildes termiņš ir trīs gadi vai līdz brīdim, kad pakalpojuma summa sasniegs 750 000 eiro bez PVN.

Priekšlikumus var iesniegt līdz 4. septembra plkst. 11.00.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Varbūt vairāk paceļot tepat pa Latviju-būs letāk un noteikti lietderīgāk-vismaz redzēs, kas notiek valstī un kā tauta dzīvo.
  • Manuprāt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl