3 komentāri
Saeima ir lēmusi: Spolītim būs jāatmaksā Pretkorupcijas komisijā nopelnītā nauda

Saeima lēmusi, ka Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājam Veiko Spolītim (V) un viņa sekretāram Guntim Kalniņam (ZZS) būs jāmeklē iespējas atmaksāt valstij komisijā nopelnītos 14 500 eiro.

“Par” šo lēmumu balsoja 41 deputāts, 27 bija “pret”, bet vēl 10 deputāti balsojumā atturējās.

Jau vēstīts, ka priekšlikumu par izdevumu atmaksāšanu iesnieguši 15 opozīcijas deputāti. Deputāti savu ierosinājumu pamato ar to, ka komisijas darbs noslēdzies bez rezultāta, proti, nav apstiprināts galaziņojums. Tiek rosināts arī komisijas priekšsēdētāju un sekretāru aicināt uzņemties politisko atbildību.

Oficiāli komisija darbojās kopš šā gada aprīļa, un Spolītis iepriekš vērtēja, ka tās vadītāja, sekretāra un konsultantu algu fonds bija apmēram 14 500 eiro.

Spolīša sagatavoto galaziņojumu nebija gatavs parakstīt neviens komisijas loceklis, savukārt viens no viņiem – deputāts Ringolds Balodis – vērsies pat Saeimas Ētikas komisijā, lūdzot izvērtēt kolēģa darbu. Tostarp viņš norādījis, ka ziņojums bija sagatavots nekvalitatīvi. Tajā tikušas apkopotas sēžu stenogrammas, un bijušas arī pārrakstīšanās kļūdas, piemēram, banku sektors nosaukts par banku rektoru.

TOP komentāri

 • Ilva
  +2 +2 0

  Ilva

  Kaut kādā komisijā par pāris mēnešiem vairāk kā 14 tūkstoši eiro??? Nu gan bagāti dzīvojam, vai tad to komisiju viņš vadīja ārpusdarba laika??? Es pat gadā nenopelnu ne pusi no tādas summas.
 • BIMS
  +2 +2 0

  BIMS

  ARI VESELIBAS MINISTRS UN PAREJIE,KAS NETIKA AR SAVIEM DARBIEM GALA LAI ATMAKSA ALGU ATPAKAL. ŠADURSKIS ARI.UN TA UZ PRIEKŠU.SĀKS BEIDZOT DOMAT AR ISTO GALU.
 • Skābonis
  0 0 0

  Skābonis

  Pieņemsim,ka tas gala ziņojums būtu bez kļūdām,un pārējie komisijas locekļi to parakstītu....un ?????? Kas no tā mūsu valstī mainītos? Izzustu korupcija? 100 gudrie tik sēž,runā,bet valsts jau izpārdota,gandrīz sabrukusi.Tak pilnīgi vienalga,kas kārtējajā papīrelī rakstīts,tam nav nekāda sakara ar reālo stāvokli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl