Saeima atkal lems par uzturēšanās atļauju izsniegšanu krieviem

Komentāri
Saeima atkal lems par uzturēšanās atļauju izsniegšanu krieviem
Foto: Cristian Santinon /Flickr

Saeimas darba kārtībā kārtējo reizi nonācis jautājums par lēmumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem.

Pagājušajā nedēļā balsojumā šī ”Nacionālās apvienības” ideja tika noraidīta, un, iespējams, ka to noraidīs arī šodien, taču to nevar pārliecinoši apgalvot, jo vairākām partijām ir tā dēvētais “brīvais balsojums”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grozījumi Imigrācijas likumā paredz uz laiku pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem par nekustamā īpašumu iegādi.

1. septembrī jau stājās spēkā izmaiņas šajā regulējumā – to ietvaros līdz 250 tūkstošiem eiro palielināja minimālo vērtību nekustamajam īpašumam, par kura iegādi var iegūt termiņuzturēšanās atļauju. Daļa politiķu norāda – esot pagājis pārāk īss laiks, lai varētu novērtēt, kā šie grozījumi darbojas. Vēl viens arguments ir par naudas apjomu, kas līdz ar termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu ieplūst valsts budžetā. Tikmēr priekšlikuma iesniedzēji saka – apstākļos, kad Krievija īsteno agresīvu politiku Ukrainā, ir īstais laiks, kad pieņemt šādu lēmumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl