Komentāri

”Mani neatstāj aizdomas, – ja būtu piesaistīts nevis ASV kapitāls, bet Krievijas kapitāls, tad šādas izmeklēšanas komisijas nemaz nebūtu,” komentējot Saeimas lēmumu izveidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju saistībā ar bankas Citadele pārdošanu, sacīja Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis no Vienotības.

Tajā pašā laikā viņš pauda pārliecību, ka izveidotā komisija nebūs ”tik bezjēdzīga kā visas pārējās”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī ironizēja, ka lielas cerības šajā izmeklēšanas komisijā rada Ingunas Sudrabas (No sirds Latvijai) dalība šajā komisijā.

”Viņa ļoti labi zināja situāciju bankā. Man bija iespēja izlasīt Valsts kontroles ziņojumu par Parex bankas pārņemšanu. Tas bija iznīcinošs un satriecošs. Gaidīju, ka būs daudz krimināllietu, bet nebija nevienas. Droši vien, ja tagad I. Sudraba vadītu šo komisiju, mūs sagaidītu ļoti labi rezultāti. Vēlu veiksmes,” ironizēja K. Šadurskis.

Tikmēr I. Sudraba akcentēja, ka Valsts kontrolei nekad nav bijušas tiesības kā tiesībsargājošai iestādei.

K. Šadurskis akcentēja, – I. Sudraba reiz darbojās arī Parex bankā kā viceprezidenta vietniece klientu kreditēšanas jautājumos līdz 2004. gada decembrim.

”Es ceru, ka nekļūdos, un jūs bijāt tajā Ministru kabineta sēdē, kur par diviem latiem Parex banku nopirka, bet jūs neiebildāt. Jums tiešām ir daudz informācijas par šo darījumu,” sacīja deputāts.

K. Šadurska un I. Sudrabas saķeršanos Citadele un Parex bankas pārdošanas jautājumos skaties šajā video!

Saeima ceturtdien, 13. novembrī, nolēma izveidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju saistībā ar bankas Citadele pārdošanu.

Komisija izveidota, lai izvērtētu valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesa virzību, pārdošanas cenas un tālākpārdošanas aizlieguma termiņa noteikšanas kritērijus, akciju pārdošanas līgumā iekļautos noteikumus, izdevumus pārdošanas konsultantiem un sabiedrisko attiecību pakalpojumiem pārdošanas procesā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl