Sadarbība ar Vienotību varēja būt krietni, krietni veiksmīgāka, saka Seile

Komentāri

Attiecībā uz ieceru pārrunāšanu un kopīgu lēmumu pieņemšanu sadarbība ar Vienotību varēja būt krietni, krietni veiksmīgāka, tā intervijā LNT raidījumam 900 sekundes atzina bijusī izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, kura darbu jaunajā valdībā neturpina.

Vaicāta, vai darbības laikā bijuši brīži, kad no viņu amatam virzījušās partijas Vienotība trūka atbalsta un tāpēc kādas reformas nav izdevies īstenot, Seile teica, ka atbalsts viņai nenozīmē to, ka visi viens otram aplaudē un saka, cik jauki. Un, ka tikai tāpēc, ka cilvēki ir vienā partijā, viens otru sirsnīgi atbalsta un virza jebko, ko ministrs ir iecerējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man vārds atbalsts – kā jebkurā komandā, kur tu esi pieņēmis lēmumu strādāt kopā – nozīmē, ka tu pārrunā plānotās ieceres – lielākas vai mazākas -, tu vienojies, vai tavai komandai šīs ieceres ir pieņemamas, jūs kopā izvērtējat plusus un mīnusus un tad izlemjat, kā rīkoties tālāk. Un šādā izpratnē mūsu sadarbība varēja būt krietni, krietni veiksmīgāka,” atzina bijusī ministre.

Lūgta minēt kādu piemēru, viņa teica, ka tās būtu no konteksta izrautas epizodes, taču atzina – lai gan sākotnēji šķita, ka atbalsts ir, lielā mērā tieši šā iemesla dēļ iestrēga skolotāju atalgojuma reforma. Vaicāta, kurā mirklī to saprata, Seile teica, ka tas bija vēls rudens.

Atbildot uz jautājumu, ar kādām domām noslēdz ministres amatā aizvadīto vairāk nekā gadu, Seile norādīja, ka viņai joprojām ir svarīgi, lai katram bērnam neatkarīgi no tā, kur viņš ir dzimis un kas ir viņa vecāki, būtu iespēja iegūt labu izglītību.

”Es ticu, ka katrs bērns var būt sekmīgs, un es ticu, joprojām ticu, ka skolotājs, profesionālais skolotājs ir atslēga šiem sasniegumiem. Un tieši vispārējās izglītības posms ir tas, kas mums tālāk var nodrošināt izcilību augstākajā izglītībā un zinātnē. Šī man ļoti svarīgā tēze nav mainījusies, un arī turpmāk, lai ko es darītu, es centīšos savu roku pielikt, lai šī ideja virzītos,” teica eksministre.

Vaicāta, ko darīs pēc amata atstāšanas, viņa teica, ka konkrēta plāna nav, taču viņa paredzējusi mazliet atpūsties. Uz jautājumu, vai paliks saistīta ar izglītības jautājumiem, viņa konkrēti neatbildēja.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl