Sabiedrība nogurusi no politiskā tirgus; aicina deputātus rītdienas balsojumā neshēmot

Komentāri

Sabiedrība ir nogurusi no šā politiskā tirgus, un atklāti aicina deputātus rītdienas balsojumā neshēmot. Šādu lūgumu Saeimas priekšsēdētājai izteikuši kampaņas mansprezidents.lv veidotāji. Viņi šodien uz Saeimu nāca ar biezām dokumentu kaudzēm. Mans Prezidents akcija noslēgusies ar pārliecinošu Mārtiņa Bondara uzvaru.

Precīzi norunātajā laikā Jēkaba ielas galā parādījās kampaņas Mans Prezidents.lv organizatori, gājiena priekšgalā nesot plakātu ar rezultātiem. Saeimas spīkerei viņi bija apsolījuši nodot visu 14 tūkstošu 648 cilvēku balsis, kuri atsaucās akcijai un starp piedāvātajiem variantiem izvēlējās savu prezidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viszemāko popularitāti interneta balsojumā izpelnījušies tie kandidāti, kuri nominēti visvēlāk – partijas Saskaņa Sergejs Dolgopolovs un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) izvirzītais Raimonds Vējonis. Savukārt pārliecinošu uzvaru izcīnījis visaktīvākais “kampaņotājs”, Reģionu apvienības virzītais Mārtiņš Bondars.

Lai arī rezultātu tiešā veidā akcija nespēj ietekmēt, atsaucība Latvijas mērogiem bijusi ārkārtīgi augsta. Balsotāju bijis tik daudz, ka tie satilptu 300 pasažieru autobusos. Vai, sastājoties vienā rindā, veidotu 30 km garu ķēdi – tas ir kā no Rīgas līdz Jūrmalai.

Tomēr arī kampaņas organizatori atzīst, ka rītdienas balsojumam nav obligāti jāsakrīt ar šo rezultātu, jo tas nebūt nav visu Latvijas iedzīvotāju viedoklis.

Valsts prezidentu Latvijā ievēl parlaments, balsojot aizklāti ar vēlēšanu zīmēm. Tāpēc nebūs zināms, kurš tautas kalps kā nobalsojis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl